Jak tworzyć angażującą komunikację? Wrocławska agencja PR wydała książkę

Pierwsza publikacja wrocławskiej agencji PR to podręcznik zarówno dla właścicieli firm, które dopiero startują na rynku i chcieliby wypromować swoją działalność, jak i managerów, którzy funkcjonują w swojej branży od lat, ale chcieliby poznać nowe narzędzia czy usystematyzować swoją wiedzę. Czytaj więcej...

Jak tworzyć angażującą komunikację? Wrocławska agencja PR wydała książkę

10 narzędzi, które pomogą Ci wypromować event

Promocja to nieodzowna część każdego wydarzenia. Co zrobić, by ją sobie ułatwić? Oczywiście skorzystać z właściwych narzędzi.
Tomasz Chrosciechowski


5 problemów, których chcesz uniknąć podczas recepcji konferencyjnej

Recepcja to dla uczestników moment pierwszego spotkania z wydarzeniem i jego organizatorem. To jak pierwsze wrażenie – możesz wywrzeć je pozytywne lub negatywne… W dzisiejszym artykule dowiesz się, co zrobić, by uniknąć tego drugiego!
Tomasz Chrosciechowski


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce

Siedem systemów rejestracji i siedem różnych podejść do zagadnienia skutecznej obsługi wydarzenia. Na przestrzeni kilku tygodni omówiliśmy każdy z nich. Nadszedł czas na podsumowanie.
Tomasz Chrosciechowski


Jak wykorzystać wideo do promocji eventu?

Mówi się, że wideo to format przyszłości i już niedługo zdecydowana większość treści w Internecie będzie właśnie w tej formie. W marketingu wideo odgrywa niezwykle istotną rolę, gdyż jest najsilniejszym narzędziem do komunikowania wartości marki i budowania jej eksperckiego wizerunku.
Igor Podgorski


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Eventmanago

EventMANAGO to system, o którym nie uświadczy się wielu informacji w internecie. Czyżby bronił się sam i nie potrzebował żadnej promocji? Sprawdźmy!
Tomasz Chrosciechowski


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Konfeo.com

Konfeo.com to system, z którego korzysta wiele prywatnych i państwowych instytucji. Jego twórcy chwalą się, że obsłużył ponad 4500 wydarzeń i ponad 150 000 uczestników. Czy jest tak dobry, jak się o nim mówi?
Tomasz Chrosciechowski


Aplikacje eventowe i systemy rejestracji są jak marchewka z groszkiem

Prowadzisz marketing eventu w swojej firmie? A może dopiero myślisz o tym sposobie docierania do klientów i budowania marki? Rozsiądź się wygodnie, poświęć 5 minut i odpowiedz na kilka pytań.
Lukasz Krawczuk


Siedem jaków CONREGO, część II

Uwaga! Niniejszy artykuł zawiera fragmenty prostego kodu HTML, CSS oraz JavaScript wraz z instrukcją obsługi. Jeśli masz uczulenie na kod, nie czytaj dalej.
Lukasz Krawczuk


Jakie korzyści niesie monitoring marki w promocji eventu?

Organizujesz wydarzenie płatne, bezpłatne, jednorazowe, cykliczne? Wiem, że zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, by okazało się ono sukcesem. Dlatego właśnie organizujesz je Ty, a nie ktoś inny! Wiedz jednak, że event jest jak produkt, a najlepiej sprzedają się produkty markowe.
Tomasz Chrosciechowski


Siedem jaków CONREGO, część I

Dzięki temu artykułowi nauczysz się konfigurować CONREGO tak, jak robimy to my. Zacznijmy od rzeczy, które w gruncie rzeczy nie są oczywiste, a warto o nich wiedzieć.
Lukasz Krawczuk


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Eventshaper

Eventshaper to system rejestracji uczestników wydarzeń rekomendowany jako platforma o niezwykle szerokim spektrum zastosowań. Jak jest w rzeczywistości? Zapraszamy do lektury!
Tomasz Chrosciechowski


Jak zostać skutecznym event managerem?

Na samym początku… musisz poczuć flow. Już na samym początku przygody w branży eventowej można określić, czy to właśnie to. Czy organizacja wydarzeń – wraz ze wszystkimi swoimi plusami i minusami – jest pracą, którą jesteśmy w stanie pokochać.
Tomasz Chrosciechowski


Udostępnij znajomym

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter