Jak tworzyć angażującą komunikację? Wrocławska agencja PR wydała książkę

Pierwsza publikacja wrocławskiej agencji PR to podręcznik zarówno dla właścicieli firm, które dopiero startują na rynku i chcieliby wypromować swoją działalność, jak i managerów, którzy funkcjonują w swojej branży od lat, ale chcieliby poznać nowe narzędzia czy usystematyzować swoją wiedzę. Czytaj więcej...

Jak tworzyć angażującą komunikację? Wrocławska agencja PR wydała książkę

Jakie korzyści niesie monitoring marki w promocji eventu?

Organizujesz wydarzenie płatne, bezpłatne, jednorazowe, cykliczne? Wiem, że zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, by okazało się ono sukcesem. Dlatego właśnie organizujesz je Ty, a nie ktoś inny! Wiedz jednak, że event jest jak produkt, a najlepiej sprzedają się produkty markowe.
Tomasz Chrosciechowski


Siedem jaków CONREGO, część I

Dzięki temu artykułowi nauczysz się konfigurować CONREGO tak, jak robimy to my. Zacznijmy od rzeczy, które w gruncie rzeczy nie są oczywiste, a warto o nich wiedzieć.
Lukasz Krawczuk


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Eventshaper

Eventshaper to system rejestracji uczestników wydarzeń rekomendowany jako platforma o niezwykle szerokim spektrum zastosowań. Jak jest w rzeczywistości? Zapraszamy do lektury!
Tomasz Chrosciechowski


Ankieta: Co zaoferowałbyś uczestnikom Twojego wydarzenia w zamian za udostępnienie informacji o evencie w social media?

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak istotna jest właściwa promocja eventu. Jednym ze sposobów promocji jest wykorzystanie mediów społecznościowych. Nie ma się co oszukiwać - niemal każdy ma jakiś profil na którejś platformie.
Lukasz Krawczuk


Jak zostać skutecznym event managerem?

Na samym początku… musisz poczuć flow. Już na samym początku przygody w branży eventowej można określić, czy to właśnie to. Czy organizacja wydarzeń – wraz ze wszystkimi swoimi plusami i minusami – jest pracą, którą jesteśmy w stanie pokochać.
Tomasz Chrosciechowski


Aktualizacja CONREGO 5.02!

Z radością ogłaszamy najnowszą aktualizację systemu rejestracji uczestników wydarzeń CONREGO do wersji 5.02!
Tomasz Chrosciechowski


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Uczestnicy.pl

Uczestnicy.pl to stworzone w 2009 roku i nieustannie rozwijające się narzędzie dla organizatorów wydarzeń. W tym systemie punkt ciężkości położony jest na nieco inny aspekt niż w CONREGO. O czym mowa? Wyjaśniamy w dzisiejszym artykule.
Tomasz Chrosciechowski


Rynek eventowy w Polsce - infografika

Jakiś czas temu Polska Organizacja Turystyczna opublikowała wyczerpujący raport rynku eventowego w Polsce na rok 2016. Jest to kawał dobrej roboty - naprawdę, wielki szacunek dla POT.
Lukasz Krawczuk


Błyskawiczna komunikacja z uczestnikami wydarzenia za pomocą wiadomości SMS

Wyjątkowe, niezapomniane wydarzenie. Takie, o którym będzie się mówić jeszcze przez długi czas po jego zakończeniu. Jak osiągnąć ten efekt? Co zrobić, by nasz event był dla uczestników naprawdę unikatowym doświadczeniem?
Tomasz Chrosciechowski


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Syskonf

Syskonf to stworzony przez Netventure Sp. z o.o. system rejestracji uczestników wydarzeń, który od czasu wprowadzenia na rynek w 2012 roku przeszedł kilka dużych aktualizacji. Jak prezentuje się w tym momencie?
Tomasz Chrosciechowski


Meetings Professional International Poland Chapter

Meeting Professionals International (MPI) to największa na świecie organizacja skupiająca profesjonalnych organizatorów wydarzeń. Jej celem jest budowanie globalnej społeczności działającej na rzecz rozwoju przemysłu spotkań na wszystkich kontynentach.
Tomasz Chrosciechowski


Aktualizacja CONREGO 5.01!

Z radością ogłaszamy najnowszą aktualizację systemu rejestracji uczestników wydarzeń CONREGO do wersji 5.01!
Tomasz Chrosciechowski


Udostępnij znajomym

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter