Blog ekspertów CONREGO

Jak przygotować ankietę badawczą?

22
Czerwiec
2017

Ankieta ewaluacyjna to potężne narzędzie – zapewne wie o tym każdy, komu zdarzyło się przeprowadzać tego typu badania. Dzięki niej jesteśmy w stanie w rzetelny sposób zmierzyć zadowolenie uczestników wydarzenia...

Jak przekonać swojego managera, że system rejestracji jest niezbędny?

08
Czerwiec
2017

System rejestracji służy usprawnianiu pracy organizatorom wydarzeń – to oczywiste. Jeśli natomiast Twój manager to jeden z tych, co potrzebują twardych argumentów, by usprawnić pracę swojego zespołu… Cóż, dobrze trafiłeś.

Obsługa zgłoszeń konkursowych z systemem rejestracji CONREGO

27
Kwiecień
2017

Niestandardowego wykorzystywania modułów ciąg dalszy, czyli co jeszcze zapewnia elastyczność systemu CONREGO? Dziś mówimy o przyjmowaniu zgłoszeń konkursowych!

Rekrutacja wolontariuszy za pomocą systemu CONREGO

20
Kwiecień
2017

Czy wydarzenie, które organizujesz wymaga przyjmowania zgłoszeń od kandydatów na wolontariuszy? Nawet jeśli nie, i tak warto przeczytać poniższy artykuł. Całkiem możliwe, że zainspiruje Cię on do zastosowania nowych, ciekawych rozwiązań.

Pierwsze kroki w organizacji wydarzeń – część II

16
Marzec
2017

Prezentujemy drugą część naszej bazy wiedzy na temat organizacji wydarzeń dla początkujących. Przekonaj się sam, że organizacja wydarzeń może być zarówno łatwa, jak i satysfakcjonująca!

Pierwsze kroki w organizacji wydarzeń – część I

09
Marzec
2017

Przedstawiamy najważniejsze etapy organizacji eventu i udostępniamy linki do artykułów rozwijających poszczególne tematy. To baza wiedzy, która pomoże Ci zrozumieć strukturę pracy przy eventach od podszewki!

Obsługa akcji promocyjnych typu cash-back

02
Marzec
2017

Gotowy system rejestracji uczestników wydarzeń CONREGO jest praktycznie gotowym systemem obsługi akcji promocyjnych. Okazuje się, że akcja promocyjna wymaga od aplikacji praktycznie identycznych funkcji, jakie wykorzystywane są w systemie rejestracji!

9 technik promocji wydarzenia, które zwiększają sprzedaż wejściówek

23
Luty
2017

To, w jaki sposób wypromować event, aby zwiększyć sprzedaż wejściówek, spędza sen z powiek niejednemu organizatorowi wydarzeń. Dlaczego? Szybko i sprawnie przeprowadzona sprzedaż otwiera drogę do kolejnych zadań.

Jak sprawdzić jakość połączenia z siecią w obiektach konferencyjnych?

02
Luty
2017

Aby sprawnie i płynnie obsłużyć recepcję na wydarzeniu, potrzeba dobrze przygotowanego zestawu narzędzi i personelu, który będzie potrafił te narzędzia wykorzystać. Dziś skoncentrujemy się na narzędziach.

Jak pobierać i rozliczać opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu?

19
Styczeń
2017

Wydawać by się mogło, że pobieranie i rozliczanie opłat za uczestnictwo to jeden z łatwiejszych etapów organizacji wydarzenia. Sytuacja jest jednak dużo bardziej skomplikowana.

Niepowołani goście na evencie

12
Styczeń
2017

Pewny siebie, niemalże wyluzowany. Wtapia się w tłum z miną świadczącą o tym, że jest tam, gdzie być powinien. Maska spokoju i pewności ma zakryć fakt, że jest intruzem. Czy wiesz już o kim mowa?

Jak zaprojektować i spersonalizować identyfikatory dla uczestników eventu?

05
Styczeń
2017

Dziś dzielimy się poradami dotyczącymi sprawy, która pozornie może wydawać się błaha. Identyfikatory – bo o nich mowa – są jednak ważną częścią wydarzenia, dlatego nie powinno się ich bagatelizować.

Jaki sprzęt wybrać do kontroli dostępu i recepcji wydarzenia? - część 2

01
Grudzień
2016

W ostatnim wpisie poświęconym sprzętowi do recepcji i kontroli dostępu skoncentrowaliśmy się na komputerach i skanerach.Dzisiaj kontynuujemy wątek i przyglądamy się najlepszym drukarkom.

Jaki sprzęt wybrać do kontroli dostępu i recepcji wydarzenia? - część 1

01
Grudzień
2016

Aby sprawnie i płynnie obsłużyć recepcję na wydarzeniu, potrzeba dobrze przygotowanego zestawu narzędzi i personelu, który będzie potrafił te narzędzia wykorzystać. Dziś skoncentrujemy się na narzędziach.

Identyfikatory dla uczestników konferencji i kongresów - część 2

17
Listopad
2016

Identyfikatory stanowią najczęściej wykorzystywaną metodę weryfikacji uczestników wydarzeń. Wybór typu identyfikatora jest kluczowy dla każdego organizatora - nie tylko z punktu widzenia budżetu produkcji.

Identyfikatory dla uczestników konferencji i kongresów - część 1

10
Listopad
2016

Identyfikatory stanowią najczęściej wykorzystywaną metodę weryfikacji uczestników wydarzeń. Wybór typu identyfikatora jest kluczowy dla każdego organizatora - nie tylko z punktu widzenia budżetu produkcji.

Dlaczego potrzebujesz responsywnej strony internetowej wydarzenia?

03
Listopad
2016

Responsywna strona internetowa wydarzenia - wyjaśniamy czym jest responsywność, dlaczego jest tak ważna i jakie z niej płyną korzyści!

Komunikacja z uczestnikami wydarzeń za pomocą e-maili

26
Październik
2016

Wyobrażasz sobie konieczność napisania, a następnie ręcznego wysłania wiadomości mailowych do kilkuset albo kilku tysięcy uczestników? My też nie!

Kody QR i ich zastosowanie w CONREGO

20
Październik
2016

Kody QR nie od dziś są znane (i lubiane) w świecie eventów i eventowców. A konkretnie – dlaczego warto z nich korzystać? O tym w dzisiejszym artykule.

Call for papers, czyli obsługa abstraktów na konferencjach naukowych

12
Październik
2016

W dzisiejszym wpisie opowiemy o tym, w jaki sposób powinien przebiegać proces obsługi jednego z najważniejszych wyróżników konferencji naukowych – abstraktów.

Jak zmotywować uczestników wydarzenia do wczesnej rejestracji?

05
Październik
2016

Jeżeli jesteś organizatorem wydarzeń, na pewno przekonałeś się już jak ważne w całym przedsięwzięciu jest szybkie pozyskanie uczestników – najlepiej od razu po uruchomieniu rejestracji.

Idealna strona internetowa wydarzenia

21
Wrzesień
2016

Strona internetowa to wizytówka. To właśnie ona może zainteresować lub zniechęcić potencjalnych uczestników Twojego wydarzenia.

Jak napisać regulamin rejestracji na konferencję?

14
Wrzesień
2016

Według badań nie czytamy regulaminów, które akceptujemy. Większość z nas tylko pobieżnie zerka na dokument, nie przejmując się szczegółową treścią.

Obsługa wielu wydarzeń równolegle

26
Kwiecień
2016

Bardzo często pytacie o to, czy za pomocą pojedynczego wdrożenia CONREGO można obsłużyć wiele imprez jednocześnie.

Rejestracja uczestników równolegle płatna i bezpłatna - część II

14
Kwiecień
2016

W poprzednim wpisie przedstawiłem najlepsze metody obsługi płatnych i bezpłatnych rejestracji równolegle w ramach jednego procesu rejestracji za pomocą rodzajów uczestnictwa

Rejestracja uczestników równolegle płatna i bezpłatna - część I

07
Kwiecień
2016

Organizatorzy często poszukują rozwiązania pozwalającego uruchomić rejestrację na wydarzenie płatne, chcąc jednocześnie umożliwić pewnej grupie gości rejestrację bezpłatną.

Skuteczna komunikacja z uczestnikami wydarzenia

22
Marzec
2016

Sprawna komunikacja z uczestnikami jest jednym z najważniejszych czynników, które wpłyną na powodzenie całego przedsięwzięcia.

Jak kontrolować dostęp uczestników wydarzenia do wybranych stref

14
Marzec
2016

Kontrola oparta o system rejestracji nie zawsze jest uzasadniona. Aby ułatwić ocenę sytuacji, przedstawię szczegóły tego, jak się wydaje, nie całkiem oczywistego zagadnienia.

Księgowanie wpłat od uczestników wydarzenia

23
Luty
2016

Mimo trudności, jakich nastręcza księgowanie wpłat od uczestników, sprawne przeprowadzenie tego procesu stanowi konieczny element organizacji wydarzenia.

Jak zoptymalizować wysyłkę wiadomości w CONREGO

16
Luty
2016

Wysyłka wiadomości e-mail jest nieodłącznym elementem każdego, nawet najprostszego systemu rejestracji. Jak poradzić sobie z przygotowaniem wiadomości?

Metody rozliczania uczestników wydarzeń płatnych

25
Styczeń
2016

Jeśli planujesz organizację płatnego wydarzenia, zapewne rozważasz różne metody przyjmowania opłat i ich dalszego procesowania.

Korzystna komunikacja w pracy z organizatorem wydarzenia

20
Styczeń
2016

Bez względu na to, jaką wiedzą, doświadczeniem i narzędziami dysponujesz, nigdy nie zapominaj, że najłatwiej o błąd wtedy, gdy zakładasz, że nic nie zawiedzie.

Identyfikatory na bazie wejściówek

10
Grudzień
2015

Większość organizatorów wydarzeń jest zmuszonych zmierzyć się z problemem druku identyfikatorów. Jak niedrogo rozwiązać problem druku identyfikatorów w trakcie wydarzenia?

Skuteczna recepcja uczestników konferencji

06
Grudzień
2015

Jedną z najczęściej pojawiających się wśród organizatorów wydarzeń wątpliwości jest kwestia obsługi recepcji. Opowiem jak zorganizować ją skutecznie.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję