Blog ekspertów CONREGO

Wywiad wideo: Agnieszka Faracik-Leśniak, DMC Poland

29
Czerwiec
2017

Wszystko zaczęło się 7 lat temu od rozmowy z powszechnie lubianą i zawsze uśmiechniętą profesjonalistką, którą mam przyjemność dziś gościć. Przedstawiam Wam jedną z właścicielek DMC Poland i prezes MPI Poland Chapter – Agnieszkę Faracik-Leśniak.

Jak przygotować ankietę badawczą?

22
Czerwiec
2017

Ankieta ewaluacyjna to potężne narzędzie – zapewne wie o tym każdy, komu zdarzyło się przeprowadzać tego typu badania. Dzięki niej jesteśmy w stanie w rzetelny sposób zmierzyć zadowolenie uczestników wydarzenia...

Jak przekonać swojego managera, że system rejestracji jest niezbędny?

08
Czerwiec
2017

System rejestracji służy usprawnianiu pracy organizatorom wydarzeń – to oczywiste. Jeśli natomiast Twój manager to jeden z tych, co potrzebują twardych argumentów, by usprawnić pracę swojego zespołu… Cóż, dobrze trafiłeś.

Wywiad wideo: Ewelina Maciesza, Polymus

01
Czerwiec
2017

Od początku naszej działalności pracujemy z profesjonalistami. Dzięki nim wiemy, w którym kierunku rozwijać system rejestracji CONREGO. O swoich doświadczeniach i pracy w branży eventowej w dzisiejszym wywiadzie opowie Ewelina Maciesza z Agencji Polymus.

Obsługa zgłoszeń konkursowych z systemem rejestracji CONREGO

27
Kwiecień
2017

Niestandardowego wykorzystywania modułów ciąg dalszy, czyli co jeszcze zapewnia elastyczność systemu CONREGO? Dziś mówimy o przyjmowaniu zgłoszeń konkursowych!

Rekrutacja wolontariuszy za pomocą systemu CONREGO

20
Kwiecień
2017

Czy wydarzenie, które organizujesz wymaga przyjmowania zgłoszeń od kandydatów na wolontariuszy? Nawet jeśli nie, i tak warto przeczytać poniższy artykuł. Całkiem możliwe, że zainspiruje Cię on do zastosowania nowych, ciekawych rozwiązań.

Cyfrowa wioska wiedzy według Agnieszki Chachiel

13
Kwiecień
2017

Ogromny kompleks budynków, nowoczesny design i pomieszczenia wypełnione sprzętem najwyższej technologii. Tak na pierwszy rzut oka przedstawia się Digital Knowledge Village – cyfrowa wioska wiedzy. A jak funkcjonuje ona w praktyce?

Wywiad wideo: Convention Bureau — Wrocław

30
Marzec
2017

CONREGO nie byłoby dziś taką firmą i takim produktem, gdyby nie pierwsi i najważniejsi z naszych klientów. W dzisiejszym wywiadzie video przedstawiam Wam Agnieszkę Szymerowską i Jakuba Grudniewskiego z Convention Bureau Wrocław!

Jak system rejestracji ułatwił organizację uczestników kongresu medycznego

23
Marzec
2017

Stowarzyszenie „Rynologia Polska” to organizacja otwarta dla wszystkich, którzy pragną przyczynić się do rozwoju polskiej rynologii. Współpracę ze stowarzyszeniem rozpoczęliśmy od wdrożenia systemu rejestracji na potrzeby IX Forum Rynologicznego.

Pierwsze kroki w organizacji wydarzeń – część II

16
Marzec
2017

Prezentujemy drugą część naszej bazy wiedzy na temat organizacji wydarzeń dla początkujących. Przekonaj się sam, że organizacja wydarzeń może być zarówno łatwa, jak i satysfakcjonująca!

Pierwsze kroki w organizacji wydarzeń – część I

09
Marzec
2017

Przedstawiamy najważniejsze etapy organizacji eventu i udostępniamy linki do artykułów rozwijających poszczególne tematy. To baza wiedzy, która pomoże Ci zrozumieć strukturę pracy przy eventach od podszewki!

Obsługa akcji promocyjnych typu cash-back

02
Marzec
2017

Gotowy system rejestracji uczestników wydarzeń CONREGO jest praktycznie gotowym systemem obsługi akcji promocyjnych. Okazuje się, że akcja promocyjna wymaga od aplikacji praktycznie identycznych funkcji, jakie wykorzystywane są w systemie rejestracji!

9 technik promocji wydarzenia, które zwiększają sprzedaż wejściówek

23
Luty
2017

To, w jaki sposób wypromować event, aby zwiększyć sprzedaż wejściówek, spędza sen z powiek niejednemu organizatorowi wydarzeń. Dlaczego? Szybko i sprawnie przeprowadzona sprzedaż otwiera drogę do kolejnych zadań.

System rejestracji w służbie akcji marketingowych

16
Luty
2017

Jak powstał pomysł wykorzystania systemu rejestracji przy akcji cashbackowej i dlaczego okazał się „strzałem w dziesiątkę”? Na nasze pytania odpowiada w dzisiejszym wywiadzie Kasia Dulemba, Account Manager w agencji Polymus.

Nowa wersja CONREGO: 4.40

08
Luty
2017

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasz system sprostał wszystkim Waszym potrzebom i wymaganiom i wierzymy, że z każdą aktualizacją jesteśmy bliżej wyznaczonego celu.

Jak sprawdzić jakość połączenia z siecią w obiektach konferencyjnych?

02
Luty
2017

Aby sprawnie i płynnie obsłużyć recepcję na wydarzeniu, potrzeba dobrze przygotowanego zestawu narzędzi i personelu, który będzie potrafił te narzędzia wykorzystać. Dziś skoncentrujemy się na narzędziach.

Jak Nobell Congressing zdominował niszę rezerwacji noclegowych?

19
Styczeń
2017

Nobell Congressing odniósł duży sukces i nieustannie się rozwija. W dzisiejszym wywiadzie o firmie opowiada Kasia Wejsis, której praca łączy obowiązki venue findera i event managera.

Jak pobierać i rozliczać opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu?

19
Styczeń
2017

Wydawać by się mogło, że pobieranie i rozliczanie opłat za uczestnictwo to jeden z łatwiejszych etapów organizacji wydarzenia. Sytuacja jest jednak dużo bardziej skomplikowana.

Niepowołani goście na evencie

12
Styczeń
2017

Pewny siebie, niemalże wyluzowany. Wtapia się w tłum z miną świadczącą o tym, że jest tam, gdzie być powinien. Maska spokoju i pewności ma zakryć fakt, że jest intruzem. Czy wiesz już o kim mowa?

Jak zaprojektować i spersonalizować identyfikatory dla uczestników eventu?

05
Styczeń
2017

Dziś dzielimy się poradami dotyczącymi sprawy, która pozornie może wydawać się błaha. Identyfikatory – bo o nich mowa – są jednak ważną częścią wydarzenia, dlatego nie powinno się ich bagatelizować.

Case study: RhinoForum 2016

15
Grudzień
2016

W dzisiejszym artykule opowiemy Wam o wydarzeniu organizowanym przez „Rynologię Polską”. To stowarzyszenie, które wspieramy od lat – nasza współpraca trwa nieprzerwanie od marca 2012 roku.

Jaki sprzęt wybrać do kontroli dostępu i recepcji wydarzenia? - część 2

01
Grudzień
2016

W ostatnim wpisie poświęconym sprzętowi do recepcji i kontroli dostępu skoncentrowaliśmy się na komputerach i skanerach.Dzisiaj kontynuujemy wątek i przyglądamy się najlepszym drukarkom.

Jaki sprzęt wybrać do kontroli dostępu i recepcji wydarzenia? - część 1

01
Grudzień
2016

Aby sprawnie i płynnie obsłużyć recepcję na wydarzeniu, potrzeba dobrze przygotowanego zestawu narzędzi i personelu, który będzie potrafił te narzędzia wykorzystać. Dziś skoncentrujemy się na narzędziach.

Case study: XXIV Międzynarodowy Kongres PSLWMZ

24
Listopad
2016

Było profesjonalnie, efektownie i wymagająco. Naprawdę wiele się działo! Kiedy? Na XXIV Międzynarodowym Kongresie Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ. Innymi słowy, system CONREGO obsłużył wydarzenie z długą historią i mnóstwem gości.

Identyfikatory dla uczestników konferencji i kongresów - część 2

17
Listopad
2016

Identyfikatory stanowią najczęściej wykorzystywaną metodę weryfikacji uczestników wydarzeń. Wybór typu identyfikatora jest kluczowy dla każdego organizatora - nie tylko z punktu widzenia budżetu produkcji.

Identyfikatory dla uczestników konferencji i kongresów - część 1

10
Listopad
2016

Identyfikatory stanowią najczęściej wykorzystywaną metodę weryfikacji uczestników wydarzeń. Wybór typu identyfikatora jest kluczowy dla każdego organizatora - nie tylko z punktu widzenia budżetu produkcji.

Dlaczego potrzebujesz responsywnej strony internetowej wydarzenia?

03
Listopad
2016

Responsywna strona internetowa wydarzenia - wyjaśniamy czym jest responsywność, dlaczego jest tak ważna i jakie z niej płyną korzyści!

Komunikacja z uczestnikami wydarzeń za pomocą e-maili

26
Październik
2016

Wyobrażasz sobie konieczność napisania, a następnie ręcznego wysłania wiadomości mailowych do kilkuset albo kilku tysięcy uczestników? My też nie!

Kody QR i ich zastosowanie w CONREGO

20
Październik
2016

Kody QR nie od dziś są znane (i lubiane) w świecie eventów i eventowców. A konkretnie – dlaczego warto z nich korzystać? O tym w dzisiejszym artykule.

Call for papers, czyli obsługa abstraktów na konferencjach naukowych

12
Październik
2016

W dzisiejszym wpisie opowiemy o tym, w jaki sposób powinien przebiegać proces obsługi jednego z najważniejszych wyróżników konferencji naukowych – abstraktów.

Jak zmotywować uczestników wydarzenia do wczesnej rejestracji?

05
Październik
2016

Jeżeli jesteś organizatorem wydarzeń, na pewno przekonałeś się już jak ważne w całym przedsięwzięciu jest szybkie pozyskanie uczestników – najlepiej od razu po uruchomieniu rejestracji.

Nowa wersja CONREGO: 4.30

28
Wrzesień
2016

Dzięki Waszej pomocy już dziś możemy zaprezentować najnowszą i zarazem najlepszą odsłonę gotowego systemu rejestracji uczestników wydarzeń – CONREGO 4.30.

Idealna strona internetowa wydarzenia

21
Wrzesień
2016

Strona internetowa to wizytówka. To właśnie ona może zainteresować lub zniechęcić potencjalnych uczestników Twojego wydarzenia.

Jak napisać regulamin rejestracji na konferencję?

14
Wrzesień
2016

Według badań nie czytamy regulaminów, które akceptujemy. Większość z nas tylko pobieżnie zerka na dokument, nie przejmując się szczegółową treścią.

Case study: VII Konferencja ABSL

07
Wrzesień
2016

VII Konferencja ABSL, Katowice 2016. Ogromny event na skalę międzynarodową, blisko tysiąc uczestników, wielkie oczekiwania. Jak poradziliśmy sobie z obsługą tego wydarzenia?

Nowa wersja CONREGO: 4.20

23
Maj
2016

Z przyjemnością i dumą informujemy, że zakończyliśmy prace nad nową wersja aplikacji CONREGO. Wprowadzone zmiany i ich ilość, są na tyle istotne, że nową edycję oznaczyliśmy jako 4.20.

Obsługa wielu wydarzeń równolegle

26
Kwiecień
2016

Bardzo często pytacie o to, czy za pomocą pojedynczego wdrożenia CONREGO można obsłużyć wiele imprez jednocześnie.

Rejestracja uczestników równolegle płatna i bezpłatna - część II

14
Kwiecień
2016

W poprzednim wpisie przedstawiłem najlepsze metody obsługi płatnych i bezpłatnych rejestracji równolegle w ramach jednego procesu rejestracji za pomocą rodzajów uczestnictwa

Rejestracja uczestników równolegle płatna i bezpłatna - część I

07
Kwiecień
2016

Organizatorzy często poszukują rozwiązania pozwalającego uruchomić rejestrację na wydarzenie płatne, chcąc jednocześnie umożliwić pewnej grupie gości rejestrację bezpłatną.

Nowa wersja CONREGO: 4.15

24
Marzec
2016

Najnowsza wersja CONREGO to szereg zmian, które znacznie ułatwią korzystanie z aplikacji oraz integracja z Przelewy24 i PayLane w zasięgu ręki.

Skuteczna komunikacja z uczestnikami wydarzenia

22
Marzec
2016

Sprawna komunikacja z uczestnikami jest jednym z najważniejszych czynników, które wpłyną na powodzenie całego przedsięwzięcia.

Jak kontrolować dostęp uczestników wydarzenia do wybranych stref

14
Marzec
2016

Kontrola oparta o system rejestracji nie zawsze jest uzasadniona. Aby ułatwić ocenę sytuacji, przedstawię szczegóły tego, jak się wydaje, nie całkiem oczywistego zagadnienia.

Gala Osobowości Roku 2015 MICE Poland z CONREGO Light

03
Marzec
2016

Na potrzeby Gali Osobowość Roku 2015 organizowanej przez MICE Poland wykorzystaliśmy CONREGO Light z dodatkiem Generator PDF oraz Recepcja.

Księgowanie wpłat od uczestników wydarzenia

23
Luty
2016

Mimo trudności, jakich nastręcza księgowanie wpłat od uczestników, sprawne przeprowadzenie tego procesu stanowi konieczny element organizacji wydarzenia.

Jak zoptymalizować wysyłkę wiadomości w CONREGO

16
Luty
2016

Wysyłka wiadomości e-mail jest nieodłącznym elementem każdego, nawet najprostszego systemu rejestracji. Jak poradzić sobie z przygotowaniem wiadomości?

Nowa wersja CONREGO: 4.14

03
Luty
2016

W dniu dzisiejszym serwujemy nową wersja CONREGO 4.14. Nowe moduły: Ankiety i Generator PDF oraz obsługa płatności Bitcoin to tylko najważniejsze zmiany!

Metody rozliczania uczestników wydarzeń płatnych

25
Styczeń
2016

Jeśli planujesz organizację płatnego wydarzenia, zapewne rozważasz różne metody przyjmowania opłat i ich dalszego procesowania.

Korzystna komunikacja w pracy z organizatorem wydarzenia

20
Styczeń
2016

Bez względu na to, jaką wiedzą, doświadczeniem i narzędziami dysponujesz, nigdy nie zapominaj, że najłatwiej o błąd wtedy, gdy zakładasz, że nic nie zawiedzie.

Identyfikatory na bazie wejściówek

10
Grudzień
2015

Większość organizatorów wydarzeń jest zmuszonych zmierzyć się z problemem druku identyfikatorów. Jak niedrogo rozwiązać problem druku identyfikatorów w trakcie wydarzenia?

Skuteczna recepcja uczestników konferencji

06
Grudzień
2015

Jedną z najczęściej pojawiających się wśród organizatorów wydarzeń wątpliwości jest kwestia obsługi recepcji. Opowiem jak zorganizować ją skutecznie.

Nowa wersja CONREGO: 4.13

30
Listopad
2015

Nasza aplikacja jest rozwijana bez przerwy. Od dziś w sprzedaży dostępna jest najnowsza wersja 4.13 uzbrojona w zupełnie nowy moduł oraz nową funkcję.

Nowa wersja CONREGO: 4.12

30
Październik
2015

Wraz z kolejną wersją aplikacji CONREGO wprowadziliśmy zmiany poprawiające komfort korzystania z systemu oraz zupełnie nowy moduł - Blokada serwisu!

Nowe tutoriale

07
Wrzesień
2015

Do dokumentacji dodaliśmy dwa nowe samouczki video. Pierwszy z nich mówi o metodologii tworzenia grup uczestników, a drugi o generowaniu raportów w systemie.

Nowa wersja CONREGO: 4.11

02
Wrzesień
2015

Niedawno uruchomiliśmy sprzedaż wersji Light i Pro aplikacji CONREGO, a już dziś wydajemy pierwszą aktualizację, która dodaje aż trzy nowe funkcje do naszego systemu rejestracji.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję