O nas

CONREGO powstało w 2010 roku, by dostarczyć organizatorom wydarzeń zestaw rozwiązań, które wspomogą realizację najbardziej czasochłonnych i kosztownych procesów.

Od 2010 roku utrzymujemy pozycję lidera usług IT dla branży eventowej w Polsce. Aplikacja stanowiąca fundament oferty CONREGO jest odpowiedzią na całą gamę potrzeb związanych z wysyłką zaproszeń, elektroniczną rejestracją uczestników, komunikacją, obsługą recepcji, prowadzeniem serwisu internetowego wydarzenia i raportowaniem. Zanim nabrała takiego kształtu, przeszliśmy długą drogę. Poznaj nasz zespół!

Tomasz Chrościechowski
Tomasz
Chrościechowski


Założyciel CONREGO. Tomek jest samozwańczym szeryfem naszego biura. To on decyduje, kto ma rozpakować zmywarkę, a kto wynieść śmieci. Hobbystycznie zajmuje się web designem, prowadzeniem firmy i kontaktem z klientami.

Łukasz Krawczuk
Łukasz
Krawczuk


Wsparcie Klienta. Nadworny tłumacz, autor panelu pomocy i obiekt westchnień klientek i klientów produktowych. Jeśli masz problem z jakąś funkcją, to dzwoń, pisz albo przyjdź do biura, żeby Łukasz miał coś do roboty. Jest również odpowiedzialny za obsługę domofonu.

Adam Możejko
Adam
Możejko


Koordynator Projektów. Adam jest ulubieńcem klientów usługowych. Wszystko załatwi i zna odpowiedź na każde pytanie. A jak nie zna, to siedzi obok Krzyśka, więc szybko pozna. Znasz kogoś, kto potrafi ogarnąć 10 projektów jednocześnie? To już znasz.

Krzysztof Jagoda
Krzysztof
Jagoda


Starszy Deweloper. Krzysiek napisał ogromną większość aplikacji CONREGO. Kiedy Łukasz albo Adam nie potrafią czegoś naprawić, to właśnie on rzuca wówczas swoim łaskawym okiem i problem znika w 10 minut. W swoim BMW jest najszybszym ssakiem znanym człowiekowi.

Marcin Witek
Marcin
Witek


Starszy Deweloper. Imię to to pierwsze. Marcin nie pracuje z nami w biurze, ale pierwsze wersje CONREGO pisał praktycznie sam. Obecnie zajmuje się dużymi wdrożeniami, pomaga Krzyśkowi i pracuje nad własnymi projektami.

Sylwia Kluczewska
Sylwia
Kluczewska


Redaktor. Sylwia też pracuje poza biurem. Przygotowuje transkrypcje wywiadów, redaguje wypociny Tomka i nie popełnia błenduw. Potrafi pisać z prędkością 8563 znaków na minutę. Też nie wierzyłem, ale matematyka nie kłamie.

Misja

Oferta CONREGO zawsze stanowiła odpowiedź na konkretne potrzeby organizatorów wydarzeń i ewoluowała wraz z nimi.

Nasze usługi związane z rejestracją i obsługą uczestników wydarzeń oraz obsługą rozliczeń docenili liderzy branży eventowej, którzy każdego dnia znajdują naśladowców. Naszymi nadrzędnymi celami są: kontynuacja świadczenia usług dla organizatorów wydarzeń i dystrybucja aplikacji CONREGO, za pomocą której są one świadczone. Aplikacja CONREGO kumuluje doświadczenie zdobyte od 2010 roku podczas organizacji setek wydarzeń, na które za jej pośrednictwem (stan na październik 2017) zarejestrowało się blisko 300 000 uczestników. Dzisiejsze CONREGO to już nie tylko narzędzie. To uznany standard jakości i sprawdzona metodologia pracy, którą udostępniamy organizatorom wydarzeń na każdym kontynencie. Budujemy świadomość możliwości, jakie stoją przed event managerami i wraz z nimi doskonalimy technologię, która rozwiązuje ich realne problemy.

Wizja CONREGO

Jako lider wśród dostawców rozwiązań IT dla branży MICE mamy do odegrania szczególną rolę.

Nasza przyszłość to oparte o innowację stałe doskonalenie standardów jakości i uświadamianie organizatorom wydarzeń korzyści, jakie niesie zastosowanie rozwiązań IT w ich codziennej pracy. Fundamenty naszej działalności to systematyczne zwiększanie komfortu, bezpieczeństwa i efektywności pracy event managerów w Polsce i za jej granicami. Wierzymy, że uda się nam wypracować model organizacji wydarzeń, który wyeliminuje najczęstsze błędy event managerów i stanie się standardem branżowym.

Naszymi klientami są...

agencje eventowe i public relations, organizatorzy szkoleń i spotkań branżowych, przedsiębiorstwa prywatne i korporacje, ministerstwa, urzędy i organizacje rządowe, organizacje pozarządowe, producenci festiwali artystycznych, stowarzyszenia oraz uczelnie.


Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter