CONREGO Pro

1 497zł

+23% VAT

Przejdź do sklepu  

CONREGO Pro to rozbudowany lecz prosty w instalacji, konfiguracji i obsłudze system rejestracji uczestników, dzięki któremu organizacja wydarzenia stanie znacznie łatwiejsza.

Pobierz wersję Pro i zyskaj najbardziej elastyczne rozwiązanie dla organizatorów wydarzeń na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dla kogo jest wersja CONREGO Pro?

CONREGO Pro stanowi odpowiedź na kompleksowe potrzeby organizatorów konferencji, kongresów, szkoleń, koncertów i innych wydarzeń. Wersja Pro opracowana została z myślą o bardziej wymagających Klientach, którzy poszukują sprawnego i stabilnego narzędzia do rejestracji uczestników, sprzedaży wejściówek, generowania raportów z napływających zgłoszeń i wysyłki zaproszeń oraz mailingów do uczestników wydarzenia. Ponadto wersja Pro posiada wbudowany system zarządzania treścią responsywnej strony internetowej wydarzenia, moduł umożliwiający udostępnienie rezerwacji hotelowej w trakcie rejestracji uczestnika oraz moduł umożliwiający pełną obsługę recepcji konferencyjnej!

System w tej wersji jest oprogramowaniem o niemalże nieograniczonych możliwościach. Dowodem na to jest fakt, iż najbardziej zaawansowane i rozbudowane wdrożenia realizowane przez firmę CONREGO oparte zostały o funkcjonalności dostępne w wersji Pro!

Lista funkcji dostępnych w wersji Pro

Statystyka

Rejestracja

Serwis

Płatności

Komunikacja

Obsługa gości

Raporty

Użytkownicy

Konfiguracja systemu

Proces rejestracji uczestnika na wydarzenie

Responsywny serwis internetowy wydarzenia

Dokumentacja

Kompletna dokumentacja zawiera odpowiedzi na wszelkie pytania związane z procesem instalacji, konfiguracji i wdrożenia aplikacji. Sekcja poświęcona technicznej stronie wykorzystania systemu jest stale rozbudowywana. Warto więc wracać do niej nawet, jeśli będziesz już wiedział/a dostatecznie dużo jako samodzielny wdrożeniowiec lub użytkownik CONREGO.

Bezpłatnie przetestuj CONREGO

Zarejestruj własne demo systemu CONREGO i korzystaj z aplikacji bezpłatnie przez 10 dni.

Pomoc techniczna

Wraz z zakupem licencji CONREGO otrzymujesz dostęp do wsparcie technicznego, które zapewniamy za pomocą trzech kanałów:

  • w sekcji Dokumentacja przygotowane są wątki dyskusji z użyciem Disqus,
  • na stronie Kontakt znajdziesz formularz, za pomocą którego możesz przesłać do nas swoje pytania,
  • wbudowany w system CONREGO mechanizm wsparcia technicznego.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję