Aktualizacja CONREGO 4 do 5

Posiadasz licencję CONREGO 4, lecz chcesz skorzystać z nowej wersji? Poznaj różnice pomiędzy licencją a usługą CONREGO w modelu SaaS i podejmij świadomą decyzję.

Chcemy, by każdy organizator mógł skorzystać z mocy, jaką oferuje nowa odsłona systemu rejestracji uczestników. Tym bardziej chcemy zaoferować taką możliwość organizatorom, którzy znają i doświadczyli wersji 4.

Możesz oczywiście zarejestrować nowe konto CONREGO i zakupić najnowszą wersję nie aktualizując starej. Przewidzieliśmy jednak możliwość bezpłatnej konwersji wersji 4 do 5.

Różnice warunków oferty pomiędzy wersjami

Dotychczasowy model sprzedaży CONREGO zakładał, iż nabywasz licencję wieczystą. W przypadku wersji piątej nie oferujemy licencji, a aplikacja nie będzie instalowana na Twoim serwerze.

System rejestracji dostępny będzie jako usługa rozliczana w modelu abonamentowym. Przygotowaliśmy trzy Plany Abonamentowe, które opisaliśmy w szczegółach na stronie Cennik. Zalety nowej oferty jest to między innymi:

Nie spiesz się i decyduj świadomie

Decyzję o aktualizacji wersji podejmiesz w dowolnym dogodnym dla Ciebie terminie - nie stawiamy ograniczeń czasowych - aktualizacja jest w Twoim interesie!

Zarejestruj konto już dziś i porównaj wersje pod kątem własnych potrzeb. Pobierz broszurę w pliku PDF, która opisuje cały proces aktualizacji i zawiera odpowiedzi na wiele pytań.


Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter