ImAnEventGoer

Jesteśmy uczestnikami Twojego eventu. Poznaj nas bliżej!

Antyhostessa

Cześć! Nazywam się Ola Czart. Chodzę na eventy. Zielona sala jest tam i w lewo. Miłego dnia.
Lukasz Krawczuk


Hostessa

Cześć! Nazywam się Julia Kot. Chodzę na eventy. Oczywiście, do sali zielonej dojdzie Pan tym korytarzem i na końcu w prawo. Wystarczy iść za zielonym oznaczeniem na podłodze... Proszę bardzo, miłego dnia!
Lukasz Krawczuk


Kolekcjoner

Czołem! Nazywam się Józef Turkuć. Chodzę na eventy. Widział Pan? Bardzo smaczne kanapeczki tam rozdają. A tam, o, długopisy. Całkiem porządne. Nie to co Zenity, ale wie Pan. Dla wnuczka jeszcze w kieszeń kilka wziąłem. Do szkoły chodzi, to mu się przydadzą.
Lukasz Krawczuk


Weterynarz

Cześć! Nazywam się Edward Dzik. Chodzę na eventy. Ojej, jaki śliczny! Mogę pogłaskać?
Lukasz Krawczuk


Tomasz Chrościechowski

Cześć! Nazywam się Tomasz Chrościechowski. Chodzę na eventy. Na eventach pojawiam się zawodowo… to znaczy, że praktycznie wszystkie konferencje, w których brałem udział, organizowane są przez klientów mojej firmy. Pomagam im w radzeniu sobie z uczestnikami, ich obsługą i organizacją ich przepływu.
Lukasz Krawczuk


Nerd

Cześć! Nazywam się Trogdor Niszczyciel. Chodzę na eventy. Jestem czarodziejem na 105 poziomie, ubranym w legendarny zestaw Czarnego Płomienia. Tylko dwie inne osoby na serwerze taki mają. Też idziesz na Sapka?
Lukasz Krawczuk


Gapowicz

Cześć! Nazywam się Bond. Joanna Bond. Chodzę na eventy. Pewnie, że się zarejestrowałam, na bank macie błąd w systemie. Ja z prasy jestem. Identyfikator? Musiałam zostawić w samochodzie.
Lukasz Krawczuk


Naburmuszony Kierownik

Dzień dobry. Nazywam się Janusz Cebula. Chodzę na eventy. Ja nie wiem, kto to organizował. Przecież to się kupy nie trzyma. Jakieś papiery mam drukować, a kto mi za tusz zapłaci? A jak zadzwoniłem, żeby się zapisać, to do enternetu skierowali.
Lukasz Krawczuk


Gwiazda

No cześć, kochani! Nazywam się Tomek Bożyszczak. Chodzę na eventy. Chyba nie muszę się przedstawiać, prawda? Kto chce zdjęcie przy ściance?
Lukasz Krawczuk


Członek zarządu

Dzień dobry! Nazywam się Ryszard Ochódzki. Chodzę na eventy. Przepraszam najmocniej, ale nie mam zbyt dużo czasu, spieszę się na wykład. *dzwonek* Ryszard Ochódzki, słucham? Dobrze, za pół godziny oddzwonię.
Lukasz Krawczuk


Turysta

Cześć! Nazywam się Ada Włóczykij. Chodzę na eventy. Przyszłam się rozejrzeć, może będą jakieś ładne suknie ślubne albo dekoracje. Jak coś mi się spodoba, to z chęcią wezmę namiary na wystawcę.
Lukasz Krawczuk


Skazaniec

Cześć! Nazywam się Jacek Tumiwisiński. Chodzę na eventy. Nie chciałem się tu znaleźć, ale szef kazał, to przyjechałem. Wiem, co mam robić i żaden spec z NASA nie wmówi mi, że źle księguję faktury. A zresztą niech sobie gada, co chce. Oby mieli otwarty bar i duże grupy na szkoleniach, to będzie można przyciąć komara.
Lukasz Krawczuk


Udostępnij znajomym

Zapisz się by poznać profile innych uczestników!

Poznaj 9 technik skutecznej promocji wydarzenia!

Bezpłatny poradnik podpowie Ci, jak zwiększyć zainteresowanie uczestników i tempo sprzedaży wejściówek na Twoją konferencję, kongres lub szkolenie, czyli:

- jak komunikować się z uczestnikami,
- jak bezpłatnie reklamować wydarzenie,
- jak sprawić, by uczestnicy polecali event,
- jak zaangażować speakerów w promocję,
- jak wzmocnić markę wydarzenia.