Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Uczestnicy.pl

Uczestnicy.pl to stworzone w 2009 roku i nieustannie rozwijające się narzędzie dla organizatorów wydarzeń. W tym systemie punkt ciężkości położony jest na nieco inny aspekt niż w CONREGO. O czym mowa? Wyjaśniamy w dzisiejszym artykule. Czytaj więcej...

Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Uczestnicy.pl

Wywiad wideo: Agnieszka Faracik-Leśniak, DMC Poland

W dzisiejszym wywiadzie przedstawiam Wam jedną z właścicielek DMC Poland i członka zarządu MPI Poland Chapter – Agnieszkę Faracik-Leśniak!
Tomasz Chrosciechowski


Wywiad wideo: Ewelina Maciesza, Polymus

Współpracę z Agencją Polymus rozpoczęliśmy w 2012 roku od rozmowy z bardzo doświadczoną event managerką, którą chciałbym Wam dziś przedstawić. Na dzisiejszy wywiad zgodziła się Ewelina Maciesza!
Tomasz Chrosciechowski


Cyfrowa wioska wiedzy według Agnieszki Chachiel

Ogromny kompleks budynków, nowoczesny design i pomieszczenia wypełnione sprzętem najwyższej technologii. Tak na pierwszy rzut oka przedstawia się Digital Knowledge Village – cyfrowa wioska wiedzy.
Tomasz Chrosciechowski


Wywiad wideo: Convention Bureau — Wrocław

CONREGO nie byłoby dziś taką firmą i takim produktem, gdyby nie pierwsi i najważniejsi z naszych klientów. Przedstawiam dziś Państwu Agnieszkę Szymerowską i Jakuba Grudniewskiego z Convention Bureau — Wrocław.
Tomasz Chrosciechowski


Jak system rejestracji ułatwił organizację uczestników kongresu medycznego

O dotychczasowych doświadczeniach w organizacji kongresów medycznych oraz pięciu latach pracy z systemem rejestracji uczestników CONREGO opowie dziś Emilia Straburzyńska.
Tomasz Chrosciechowski


System rejestracji w służbie akcji marketingowych

Jak powstał pomysł wykorzystania systemu rejestracji przy akcji cashbackowej i dlaczego okazał się „strzałem w dziesiątkę”? Na nasze pytania odpowiada w dzisiejszym wywiadzie Kasia Dulemba, Account Manager w agencji Polymus.
Tomasz Chrosciechowski


Jak Nobell Congressing zdominował niszę rezerwacji noclegowych?

Nobell Congressing odniósł duży sukces i nieustannie się rozwija. W dzisiejszym wywiadzie, o firmie opowiada Kasia Wejsis, której praca łączy obowiązki venue findera i event managera.
Tomasz ChrosciechowskiBądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Poznaj 9 technik skutecznej promocji wydarzenia!

Bezpłatny poradnik podpowie Ci, jak zwiększyć zainteresowanie uczestników i tempo sprzedaży wejściówek na Twoją konferencję, kongres lub szkolenie, czyli:

- jak komunikować się z uczestnikami,
- jak bezpłatnie reklamować wydarzenie,
- jak sprawić, by uczestnicy polecali event,
- jak zaangażować speakerów w promocję,
- jak wzmocnić markę wydarzenia.