Produkt

System CONREGO to centrum sprawnego dowodzenia dla każdego organizatora konferencji, szkoleń i innych wydarzeń.

W CONREGO mamy pełną świadomość zróżnicowania potrzeb organizatorów wydarzeń. Poznaliśmy je bezpośrednio, pracując z event managerami od 2010 roku, wspomagając organizację 614 eventów, na które do tej pory zarejestrowało się 277887 uczestników. CONREGO jest odpowiedzią na wszystkie te potrzeby.


Całe centrum dowodzenia podzieliliśmy dla Twojej wygody na dwie grupy. Moduły oferujące funkcje codziennego użytku znajdziesz w Menu użytkownika. Moduły służące do konfiguracji systemu, a więc wykorzystywane rzadziej, zostały osadzone w Menu konfiguracyjnym.

Menu Użytkownika

Statystyka

Statystyczne podsumowanie danych w postaci wykresów i tabel oraz szybki dostęp do raportów rejestracji, płatności i ankiet procesowanych przez aplikację.

Raporty

Moduł generujący przydatne w codziennej pracy event managera raporty zawierające dane kumulowane w innych modułach systemu (np. Rejestracja, Płatności, Ankiety, Obsługa Gości). Każdy wygenerowany raport możesz zapisać jako plik XLS.

Mailingi

Teraz nie potrzebujesz aplikacji zewnętrznych, by wysyłać kampanie mailingowe, zaproszenia i powiadomienia do uczestników Twojego wydarzenia. Dzięki temu modułowi wyślesz nawet kampanię SMS!

Serwis (w planach Premium i All-In-One)

Nie musisz być web designerem, by uruchomić piękną i responsywną stronę wydarzenia. Ten moduł umożliwi Ci pełną kontrolę nie tylko nad treścią strony, ale także nad jej wyglądem za pomocą łatwych w obsłudze kreatorów.

Obsługa Gości (w planie All-In-One)

Dwa ekrany tego modułu umożliwią Ci błyskawiczną obsługę gości na recepcji konferencyjnej oraz pełną kontrolę ich dostępu do poszczególnych stref na terenie obiektu. Jeśli chcesz uniknąć kolejek w trakcie recepcji – skorzystanie z tego modułu to właściwe rozwiązanie.

Generator PDF (w planie All-In-One)

Identyfikatory, wejściówki i certyfikaty wymagają personalizacji. Dzięki temu modułowi przygotujesz szablony, które posłużą do seryjnego generowania dokumentów PDF przeznaczonych do wysyłki jako załączniki mailingu lub do druku podczas recepcji konferencyjnej albo w drukarni.

Menu Konfiguracyjne

Podsumowanie

Zdarza Ci się mieć uczucie, że coś Ci umknęło? W tym module sprawdzisz wszystkie kluczowe ustawienia systemu i w razie potrzeby szybko przejdziesz do odpowiedniej sekcji panelu administracyjnego.

Podstawy

Moduł udostępnia podstawowe funkcje umożliwiające modyfikację wyglądu i stylistyki systemu rejestracji, konfigurację skrzynek e-mail, integrację z bramką SMS, tłumaczenie formularzy na dowolną liczbę wersji językowych i inne opcje konfiguracyjne.

Rejestracja

Potężne narzędzie umożliwiające łatwą konfigurację i obsługę nawet najbardziej zaawansowanej rejestracji z możliwością dodania personalizowanych agend uczestników i rezerwacji hotelowej.

Płatności

Moduł umożliwiający obsługę płatnej rejestracji uczestników, stosowanie kodów rabatowych oraz integrację z platformami płatniczymi: Blockchain.com, DotPay, eCard, FirstData, (Polcard), Paylane, PayPal, PayU, Przelewy24, Stripe.

Ankiety (w planach Premium i All-In-One)

Łatwy w obsłudze i niezwykle funkcjonalny moduł umożliwiający generowanie formularzy ankietowych i konkursowych lub abstraktów prac naukowych. Organizujesz konferencję naukową? Ten moduł umożliwia także wygodne recenzowanie nadesłanych prac.

Edytor kodu CSS i JS

Cztery edytory kodu dostępne na potrzeby zaawansowanej modyfikacji wyglądu i działania systemu oraz umożliwiające integrację z innymi usługami (np. Google Analytics, AdWords, czy Facebook Remarketing).

Użytkownicy

Funkcja umożliwiająca pełną kontrolę praw użytkowników posiadających dostęp do panelu administracyjnego aplikacji.


Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter