ImAnEventGoer

Jesteśmy uczestnikami Twojego eventu. Poznaj nas bliżej!

Nerd

Cześć! Nazywam się Trogdor Niszczyciel. Chodzę na eventy. Jestem czarodziejem na 105 poziomie, ubranym w legendarny zestaw Czarnego Płomienia. Tylko dwie inne osoby na serwerze taki mają. Też idziesz na Sapka?
Lukasz Krawczuk


Gapowicz

Cześć! Nazywam się Bond. Joanna Bond. Chodzę na eventy. Pewnie, że się zarejestrowałam, na bank macie błąd w systemie. Ja z prasy jestem. Identyfikator? Musiałam zostawić w samochodzie.
Lukasz Krawczuk


Naburmuszony Kierownik

Dzień dobry. Nazywam się Janusz Cebula. Chodzę na eventy. Ja nie wiem, kto to organizował. Przecież to się kupy nie trzyma. Jakieś papiery mam drukować, a kto mi za tusz zapłaci? A jak zadzwoniłem, żeby się zapisać, to do enternetu skierowali.
Lukasz Krawczuk


Gwiazda

No cześć, kochani! Nazywam się Tomek Bożyszczak. Chodzę na eventy. Chyba nie muszę się przedstawiać, prawda? Kto chce zdjęcie przy ściance?
Lukasz Krawczuk


Członek zarządu

Dzień dobry! Nazywam się Ryszard Ochódzki. Chodzę na eventy. Przepraszam najmocniej, ale nie mam zbyt dużo czasu, spieszę się na wykład. *dzwonek* Ryszard Ochódzki, słucham? Dobrze, za pół godziny oddzwonię.
Lukasz Krawczuk


Turysta

Cześć! Nazywam się Ada Włóczykij. Chodzę na eventy. Przyszłam się rozejrzeć, może będą jakieś ładne suknie ślubne albo dekoracje. Jak coś mi się spodoba, to z chęcią wezmę namiary na wystawcę.
Lukasz Krawczuk


Skazaniec

Cześć! Nazywam się Jacek Tumiwisiński. Chodzę na eventy. Nie chciałem się tu znaleźć, ale szef kazał, to przyjechałem. Wiem, co mam robić i żaden spec z NASA nie wmówi mi, że źle księguję faktury. A zresztą niech sobie gada, co chce. Oby mieli otwarty bar i duże grupy na szkoleniach, to będzie można przyciąć komara.
Lukasz Krawczuk


Adept

Cześć! Nazywam się Natalia Świeżak. Chodzę na eventy. Jestem świeżo (darujcie sobie żarty) po studiach i dopiero zaczynam karierę zawodową, dlatego zależy mi na zbudowaniu solidnej marki personalnej.
Lukasz Krawczuk


Łukasz Krawczuk

Cześć! Nazywam się Łukasz Krawczuk. Chodzę na eventy.
Lukasz Krawczuk


Udostępnij znajomym

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter