ImAnEventGoer

Jesteśmy uczestnikami Twojego eventu. Poznaj nas bliżej!

Fotograf

Cześć! Nazywam się Maks Zdjętko. Chodzę na eventy. Moment... Dobra, mam. Przepraszam, ale super kompozycja wyszła i nie chciałem tego przegapić.
Lukasz Krawczuk


Wystawca

Cześć! Nazywam się Szymek Wendorowicz. Chodzę na eventy. Zapraszam bliżej! Śmiało, nasza nowa uprząż VR jest całkowicie bezpieczna i dostarcza niezapomnianych wrażeń. (psst… ja bym tam na Twoim miejscu nie wchodził).
Lukasz Krawczuk


Lekarz

Cześć! Miśka jestem. Chodzę na eventy. To posłuchajcie, co mi się ostatnio zdarzyło na SOR-ze! Przywożą gościa z betonowym klockiem w...
Lukasz Krawczuk


Event Manager

Cześć! Nazywam się Magda Ogarniacz. Chodzę na eventy. Naprawdę przepraszam, ale muszę lecieć. Minutę? No dobra, powinni sobie poradzić. Ale minutę!
Lukasz Krawczuk


Prelegent

Cześć! Nazywam się Marek Guru. Chodzę na eventy. Serdecznie zapraszam na mój wykład o wykorzystaniu social media w digital marketingu, 17:30 w sali zielonej.
Lukasz Krawczuk


Dziennikarz

Cześć! Jestem Agnieszka. Chodzę na eventy. Wywiad ze mną? Haha, zazwyczaj jest na odwrót, ale pewnie, nie ma sprawy.
Lukasz Krawczuk


Dziecko

Cześć! Nazywam się Krzyś. Chodzę na eventy. Strasznie tu nudno… O! Mama, kupisz mi kukurydzę?
Lukasz Krawczuk


Antyhostessa

Cześć! Nazywam się Ola Czart. Chodzę na eventy. Zielona sala jest tam i w lewo. Miłego dnia.
Lukasz Krawczuk


Hostessa

Cześć! Nazywam się Julia Kot. Chodzę na eventy. Oczywiście, do sali zielonej dojdzie Pan tym korytarzem i na końcu w prawo. Wystarczy iść za zielonym oznaczeniem na podłodze... Proszę bardzo, miłego dnia!
Lukasz Krawczuk


Kolekcjoner

Czołem! Nazywam się Józef Turkuć. Chodzę na eventy. Widział Pan? Bardzo smaczne kanapeczki tam rozdają. A tam, o, długopisy. Całkiem porządne. Nie to co Zenity, ale wie Pan. Dla wnuczka jeszcze w kieszeń kilka wziąłem. Do szkoły chodzi, to mu się przydadzą.
Lukasz Krawczuk


Weterynarz

Cześć! Nazywam się Edward Dzik. Chodzę na eventy. Ojej, jaki śliczny! Mogę pogłaskać?
Lukasz Krawczuk


Tomasz Chrościechowski

Cześć! Nazywam się Tomasz Chrościechowski. Chodzę na eventy. Na eventach pojawiam się zawodowo… to znaczy, że praktycznie wszystkie konferencje, w których brałem udział, organizowane są przez klientów mojej firmy. Pomagam im w radzeniu sobie z uczestnikami, ich obsługą i organizacją ich przepływu.
Lukasz Krawczuk


Udostępnij znajomym

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter