ImAnEventGoer

Jesteśmy uczestnikami Twojego eventu. Poznaj nas bliżej!

Dziennikarz

Cześć! Jestem Agnieszka. Chodzę na eventy. Wywiad ze mną? Haha, zazwyczaj jest na odwrót, ale pewnie, nie ma sprawy.
Lukasz Krawczuk


Dziecko

Cześć! Nazywam się Krzyś. Chodzę na eventy. Strasznie tu nudno… O! Mama, kupisz mi kukurydzę?
Lukasz Krawczuk


Antyhostessa

Cześć! Nazywam się Ola Czart. Chodzę na eventy. Zielona sala jest tam i w lewo. Miłego dnia.
Lukasz Krawczuk


Hostessa

Cześć! Nazywam się Julia Kot. Chodzę na eventy. Oczywiście, do sali zielonej dojdzie Pan tym korytarzem i na końcu w prawo. Wystarczy iść za zielonym oznaczeniem na podłodze... Proszę bardzo, miłego dnia!
Lukasz Krawczuk


Kolekcjoner

Czołem! Nazywam się Józef Turkuć. Chodzę na eventy. Widział Pan? Bardzo smaczne kanapeczki tam rozdają. A tam, o, długopisy. Całkiem porządne. Nie to co Zenity, ale wie Pan. Dla wnuczka jeszcze w kieszeń kilka wziąłem. Do szkoły chodzi, to mu się przydadzą.
Lukasz Krawczuk


Weterynarz

Cześć! Nazywam się Edward Dzik. Chodzę na eventy. Ojej, jaki śliczny! Mogę pogłaskać?
Lukasz Krawczuk


Tomasz Chrościechowski

Cześć! Nazywam się Tomasz Chrościechowski. Chodzę na eventy. Na eventach pojawiam się zawodowo… to znaczy, że praktycznie wszystkie konferencje, w których brałem udział, organizowane są przez klientów mojej firmy. Pomagam im w radzeniu sobie z uczestnikami, ich obsługą i organizacją ich przepływu.
Lukasz Krawczuk


Nerd

Cześć! Nazywam się Trogdor Niszczyciel. Chodzę na eventy. Jestem czarodziejem na 105 poziomie, ubranym w legendarny zestaw Czarnego Płomienia. Tylko dwie inne osoby na serwerze taki mają. Też idziesz na Sapka?
Lukasz Krawczuk


Gapowicz

Cześć! Nazywam się Bond. Joanna Bond. Chodzę na eventy. Pewnie, że się zarejestrowałam, na bank macie błąd w systemie. Ja z prasy jestem. Identyfikator? Musiałam zostawić w samochodzie.
Lukasz Krawczuk


Naburmuszony Kierownik

Dzień dobry. Nazywam się Janusz Cebula. Chodzę na eventy. Ja nie wiem, kto to organizował. Przecież to się kupy nie trzyma. Jakieś papiery mam drukować, a kto mi za tusz zapłaci? A jak zadzwoniłem, żeby się zapisać, to do enternetu skierowali.
Lukasz Krawczuk


Gwiazda

No cześć, kochani! Nazywam się Tomek Bożyszczak. Chodzę na eventy. Chyba nie muszę się przedstawiać, prawda? Kto chce zdjęcie przy ściance?
Lukasz Krawczuk


Członek zarządu

Dzień dobry! Nazywam się Ryszard Ochódzki. Chodzę na eventy. Przepraszam najmocniej, ale nie mam zbyt dużo czasu, spieszę się na wykład. *dzwonek* Ryszard Ochódzki, słucham? Dobrze, za pół godziny oddzwonię.
Lukasz Krawczuk


Udostępnij znajomym

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter