Jak tworzyć angażującą komunikację? Wrocławska agencja PR wydała książkę

Pierwsza publikacja wrocławskiej agencji PR to podręcznik zarówno dla właścicieli firm, które dopiero startują na rynku i chcieliby wypromować swoją działalność, jak i managerów, którzy funkcjonują w swojej branży od lat, ale chcieliby poznać nowe narzędzia czy usystematyzować swoją wiedzę. Czytaj więcej...

Jak tworzyć angażującą komunikację? Wrocławska agencja PR wydała książkę

Jak angażować uczestników w promocję eventu?

Sprzedaż wydarzenia to główny cel każdego event managera. Co zrobić, by go osiągnąć? Jaki jest najlepszy sposób? To bardzo proste – są nim Twoi odbiorcy.
Tomasz Chrosciechowski


Aktualizacja CONREGO 5.03!

Z radością ogłaszamy najnowszą aktualizację systemu rejestracji uczestników wydarzeń CONREGO do wersji 5.03!
Tomasz Chrosciechowski


10 wskazówek, które pomogą Ci wypromować event

Jeśli organizujesz wydarzenie, z pewnością chcesz, aby dowiedziało się o nim jak najwięcej osób. Co zrobić, by tak się stało? Wypróbuj poniższe wskazówki, a o Twoim evencie zrobi się naprawdę głośno!
Tomasz Chrosciechowski


Wizja lokalna, czyli co sprawdzić, nim zdecydujesz się na wynajem sali konferencyjnej

Miejsce konferencji, seminarium, gali, czy nawet szkolenia to bezsprzecznie jedna z istotniejszych kwestii, podczas organizacji wydarzenia. Warto poświęcić jej czas. Jest o tym przekonany każdy, kto chociaż raz doświadczył dysonansu pomiędzy oczekiwaniami a rzeczywistością.
Justyna Wojciechowska


10 narzędzi, które pomogą Ci wypromować event

Promocja to nieodzowna część każdego wydarzenia. Co zrobić, by ją sobie ułatwić? Oczywiście skorzystać z właściwych narzędzi.
Tomasz Chrosciechowski


5 problemów, których chcesz uniknąć podczas recepcji konferencyjnej

Recepcja to dla uczestników moment pierwszego spotkania z wydarzeniem i jego organizatorem. To jak pierwsze wrażenie – możesz wywrzeć je pozytywne lub negatywne… W dzisiejszym artykule dowiesz się, co zrobić, by uniknąć tego drugiego!
Tomasz Chrosciechowski


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce

Siedem systemów rejestracji i siedem różnych podejść do zagadnienia skutecznej obsługi wydarzenia. Na przestrzeni kilku tygodni omówiliśmy każdy z nich. Nadszedł czas na podsumowanie.
Tomasz Chrosciechowski


Jak wykorzystać wideo do promocji eventu?

Mówi się, że wideo to format przyszłości i już niedługo zdecydowana większość treści w Internecie będzie właśnie w tej formie. W marketingu wideo odgrywa niezwykle istotną rolę, gdyż jest najsilniejszym narzędziem do komunikowania wartości marki i budowania jej eksperckiego wizerunku.
Igor Podgorski


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Eventmanago

EventMANAGO to system, o którym nie uświadczy się wielu informacji w internecie. Czyżby bronił się sam i nie potrzebował żadnej promocji? Sprawdźmy!
Tomasz Chrosciechowski


Porównanie systemów rejestracji uczestników wydarzeń w Polsce: CONREGO vs Konfeo.com

Konfeo.com to system, z którego korzysta wiele prywatnych i państwowych instytucji. Jego twórcy chwalą się, że obsłużył ponad 4500 wydarzeń i ponad 150 000 uczestników. Czy jest tak dobry, jak się o nim mówi?
Tomasz Chrosciechowski


Aplikacje eventowe i systemy rejestracji są jak marchewka z groszkiem

Prowadzisz marketing eventu w swojej firmie? A może dopiero myślisz o tym sposobie docierania do klientów i budowania marki? Rozsiądź się wygodnie, poświęć 5 minut i odpowiedz na kilka pytań.
Lukasz Krawczuk


Siedem jaków CONREGO, część II

Uwaga! Niniejszy artykuł zawiera fragmenty prostego kodu HTML, CSS oraz JavaScript wraz z instrukcją obsługi. Jeśli masz uczulenie na kod, nie czytaj dalej.
Lukasz Krawczuk


Udostępnij znajomym

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter