CONREGO 5.0 już dostępne!

Z dumą i radością ogłaszamy wydanie nowej wersji systemu rejestracji uczestników wydarzeń - CONREGO 5.0!

CONREGO 5.0 już dostępne!

W styczniu 2010 roku uruchomiliśmy pierwszą, oferowaną jedynie w modelu usługowym, wersję aplikacji CONREGO. Po ponad pięciu latach wydaliśmy CONREGO 4.0 – pierwszą wersję w modelu licencyjnym. Byliśmy wówczas pewni, że system rejestracji przeznaczony do instalacji na serwerze klienta będzie strzałem w dziesiątkę.

Najcenniejsze były dla nas doświadczenia zdobyte w ciągu pierwszego roku. To na ich podstawie dostrzegliśmy, że klienci poszukują systemów takich jak CONREGO. Funkcjonalnie jest to najbogatsze na polskim rynku oprogramowanie tego typu. Niestety, wielu odbiorców z różnych powodów nie jest skłonnych inwestować w hosting i wsparcie specjalisty potrafiącego skonfigurować serwer i aplikację.

Od początku 2017 roku pracowaliśmy nad planem stworzenia nowej wersji CONREGO. Oprogramowania-rakiety, które nie będzie wymagało instalacji ani wiedzy technicznej i którego konfiguracja przebiegnie błyskawicznie. Podstawowe cele, które obraliśmy, to eliminacja wszystkiego, co sprawiało trudności klientom i nam samym oraz wprowadzenie udogodnień, które uczynią pracę szybszą, bezpieczniejszą i przyjemniejszą. Prace deweloperskie nad rakietą rozpoczęły się w marcu i trwały siedem długich miesięcy.

Lekkość i łatwość w nowej obudowie

85% systemu CONREGO zostało przepisane, przebudowane i zoptymalizowane pod kątem funkcjonalności oraz interfejsu – tak po stronie administratora, jak i uczestnika.

Panel administracyjny został podzielony na dwie sekcje – Menu Użytkownika i Menu Konfiguracyjne. Pozwoliło to na wizualne odchudzenie i uproszczenie całej aplikacji. Niemal wszystkie moduły zyskały nowe funkcje i udogodnienia, dzięki którym bez wiedzy technicznej samodzielnie skonfigurujesz wszystkie procesy. Dzięki wprowadzonym zmianom w lot pojmiesz tworzenie formularzy, budowę responsywnej strony wydarzenia, wysyłkę wiadomości i obsługę gości w trakcie wydarzenia. Dla „asów przestworzy” pozostawiliśmy możliwość edycji plików CSS i JS, lecz oczywiście nie ma konieczności, by z niej korzystać. Cały wygląd strony internetowej swojego eventu możesz „wyklikać” za pomocą przygotowanego kreatora. Nowa strona wydarzenia w oparciu o CONREGO jest tak elastyczna, jak tego potrzebujesz, a także świetnie zoptymalizowana, dzięki czemu startuje i działa jak rakieta.

Rakieta, która lata w chmurach

Nie musisz już szukać hostingu, konfigurować serwera i instalować na nim CONREGO. Od dziś po prostu rejestrujesz konto i w ciągu kilku minut startujesz z gotowym systemem rejestracji zainstalowanym w chmurze. Przez 14 dni realizujesz loty testowe aplikacji CONREGO (tak jak miało to miejsce w przypadku demo wcześniejszej wersji), a jeśli zdecydujesz się nadal z niej korzystać, to po prostu aktywujesz Konto klienta. Oferujemy Ci trzy Plany Abonamentów Rocznych, dzięki którym uzyskasz dostęp do wszystkich modułów potrzebnych, by skutecznie zorganizować kolejne wydarzenie w Twoim terminarzu. W nowym modelu sprzedażowym możesz zmieniać domeny tak często, jak zapragniesz. Prawdziwy odlot!

Jeszcze bardziej zintegrowany

Najnowsza wersja CONREGO w każdym Planie Abonamentowym posiada wbudowaną integrację z platformami operatorów płatności: Blockchain.com, DotPay, eCard, FirstData (Polcard), Paylane, PayPal, PayU, Przelewy24, Stripe. Ponadto połączyliśmy CONREGO z trzema systemami operatorów SMS – RedLink.pl, SMSAPI.com i SMSGlobal.com. Podpisz umowę z jednym z operatorów i w lot zintegruj CONREGO z jego usługą!

You can be my wingman anytime

Pamiętasz film „Top Gun” z 1986 roku? Nasi najlepsi piloci pomogą Ci ujarzmić CONREGO, a Ty jeszcze szybciej wzniesiesz się na wyższy poziom organizacji wydarzeń. W panelu administracyjnym aplikacji dodaliśmy dwa źródła pomocy dla poszukujących informacji – wbudowaną dokumentację i chat on-line czynny w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00. Nie jesteśmy jeszcze dostępni „anytime”, ale dokładamy wszelkich starań, by nieść pomoc bez opóźnień.

Najlepsza część filmu:

Posiadasz licencję pilotażu dla wersji CONREGO 4?

W dowolnej chwili przesiądź się z samolotu do rakiety, czyli wersji 5.0, a przez pierwszy rok skorzystasz Planu CONREGO All-In-One bezpłatnie! Przejście na wersję 5 oznaczać będzie wygaśnięcie Twojego klucza licencyjnego dla wersji 4, lecz zyskasz nasze wsparcie i znacznie więcej możliwości. Przed aktualizacją swojego CONREGO do wersji 5.0 możesz ją bezpłatnie przetestować.

Udostępnij znajomym

Udostępnij znajomym

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter