CONREGO na liście Top 20 serwisu Capterra

Z dumą ogłaszamy, że CONREGO zajęło 9 miejsce na liście najbardziej cenowo przystępnych aplikacji do zarządzania eventami sporządzonej przez serwis Capterra!

CONREGO na liście Top 20 serwisu Capterra

Bardzo się cieszymy, że zostało to zauważone, bo długo zastanawialiśmy się nad takim modelem sprzedażowym, który będzie sprawiedliwy i wygodny zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas. Całe zestawienie dostępne jest tutaj.

Jednym z najpopularniejszych modeli jest model prowizyjny lub opłata od rejestracji. Dlaczego my się na niego nie zdecydowaliśmy?

Co do miesięcznej subskrypcji, są z tym rozwiązaniem dwa główne problemy. Po pierwsze, jak wyżej, generuje sporo papierologii. Po drugie, biorąc pod uwagę koszty księgowania, faktury na tak małe kwoty są dla nas ledwo opłacalne.

Te argumenty przekonały nas do subskrypcji rocznych. Ten model okazał się bardzo wydajny pod kątem kosztów w scenariuszu opracowanym przez Capterra w celu utworzenia tej listy. Podoba nam się myśl, że Twój koszt od uczestnika maleje w miarę jak zapraszasz więcej osób i organizujesz więcej eventów. Stąd nasze USP:

Jedna subskrypcja, aby zarejestrować wszystkich uczestników na Twoje wydarzenia.Dzięki, Capterra! Naprawdę doceniamy. I dziękujemy naszym klientom. Dzięki waszym sugestiom wciąż się rozwijamy jako produkt i jako organizacja.


Zespół CONREGO

Udostępnij znajomym

Udostępnij znajomym

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter