Ankieta: Co zaoferowałbyś uczestnikom Twojego wydarzenia w zamian za udostępnienie informacji o evencie w social media?

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak istotna jest właściwa promocja eventu. Jednym ze sposobów promocji jest wykorzystanie mediów społecznościowych. Nie ma się co oszukiwać - niemal każdy ma jakiś profil na którejś platformie.

Ankieta: Co zaoferowałbyś uczestnikom Twojego wydarzenia w zamian za udostępnienie informacji o evencie w social media?

Jak zatem wykorzystać potencjał social media? Oczywiście, warto założyć stronę wydarzenia, udostępniać na niej informacje odnośnie eventu i może nawet promować wybrane posty. Jest jednak mniej kosztowny i bardziej organiczny sposób, i to właśnie z myślą o nim stworzyliśmy tę ankietę.

Spraw, żeby to uczestnicy promowali Twoje wydarzenie!

Pomyśl o tym - z każdym udostępnieniem masz zasięg rzędu kilkuset do kilku tysięcy osób. Co więcej, są to osoby, które nawiązały już jakąś relację
z Twoim uczestnikiem. Może to jego followersi, może znajomi, a może sieć kontaktów - ale wszystkie te relacje niemal na pewno są silniejsze niż relacja Twojej marki z tymi osobami.

Udostępnienia jednak rzadko biorą się same z siebie i czasem trzeba uczestników do tego zachęcić. I tu pytanie do Ciebie: jak to zrobić?

Wyniki opublikujemy oczywiście na naszym blogu, bo to bardzo ciekawa sprawa. Najbardziej jednak zależy nam na poznaniu Twojej opinii po to, żeby ułatwić Ci proces nagradzania uczestników za udostępnianie informacji o udziale w Twoim wydarzeniu na swoich profilach.

A, prawie zapomniałem! Po wypełnieniu ankiety otrzymasz komplet naszych materiałów edukacyjnych, dzięki czemu pominiesz rejestrację i zaoszczędzisz czas. Żadnych formularzy, tylko linki prosto do wiedzy.

Lukasz Krawczuk

Udostępnij znajomym

Udostępnij znajomym

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj nasz newsletter