Recepcja i Kontrola Dostępu uczestników eventu w Twojej kieszeni

  • Masz w kieszeni kompletne stanowisko recepcyjne (poza drukarką).
  • Zawsze wiesz, ile osób jest na wydarzeniu, a ile jeszcze nie przyszło.
  • Przeszukasz listę tysiąca gości w pół sekundy bez możliwości pomyłki.
  • W każdej chwili możesz dodać uczestnika do listy gości dowolnego wykładu.
Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu Android Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu iOS

Aplikacja wymaga aktywnej subskrypcji CONREGO. Zarejestruj bezpłatne konto testowe, jeśli go nie posiadasz.

Prezentacja CONREGO Check-In - aplikacji mobilnej dla event managerów
CONREGO Check-In - aplikacja mobilna dla organizatorów wydarzeń

Jak CONREGO Check-In pomoże Ci w obsłudze uczestników eventu?

Od początku celem CONREGO jest ułatwianie pracy organizatorów wydarzeń poprzez uświadamianie im korzyści, jakie niesie zastosowanie rozwiązań IT w ich codziennej pracy, a także dostarczanie takich rozwiązań. Jesteśmy pewni jakości naszego oprogramowania, bo rozwijamy je wspólnie z naszymi klientami od 2010 roku i sami go używamy do świadczenia usług związanych z rejestracją uczestników.

Wbudowany skaner kodów QR

Dzięki niemu momentalnie zeskanujesz kod QR wygenerowany przez aplikację CONREGO, żeby uzyskać dostęp do danych uczestnika, oznaczyć jego obecność i sprawdzić prawa dostępu. W razie potrzeby możesz też łatwo zmienić dane uczestnika.

Automatyczna synchronizacja

Wszelkie zmiany w danych uczestnika, a także odczyty na recepcji lub w punktach kontroli dostępu są od razu zapisywane w bazie, więc dane uczestnika są zawsze aktualne, a informacje o odczytach możesz później wykorzystać do analizy preferencji i zachowań.

Przydatne statystyki

Szybko sprawdzisz, ile osób już weszło na event, ile bierze udział w wydarzeniach oraz ile jeszcze nie przyszło. Nie musisz już pytać hostess (które z list papierowych mogą co najwyżej oszacować przybliżoną liczbę uczestników), bo wszystkie te informacje masz w kieszeni.

Zrzuty ekranu aplikacji CONREGO Check-In

O aplikacji

CONREGO Check-In to aplikacja mobilna oferująca wszystkie (poza drukowaniem) funkcje modułu Obsługa Gości. Stanowi ona rozwiązanie skuteczniejsze niż papierowe listy gości czy arkusz kalkulacyjny, a przy tym tańsze niż laptopy i czytniki kodów QR. Do korzystania z aplikacji wystarczy subskrypcja CONREGO All-In-One oraz telefon lub tablet z systemem operacyjnym Android lub iOS oraz dostępem do Internetu. Szybkość odczytu kodu QR jest zależna od jakości aparatu.


Wypróbuj CONREGO bezpłatnie

Zamień swoje urządzenie w mobilne stanowisko Recepcyjne i Kontroli Dostępu

Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu Android za pomocą kodu QR Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu Android
Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu iOS za pomocą kodu QR Pobierz aplikację CONREGO Check-In dla systemu iOS