Strona internetowa

Dzięki dostępnym w CONREGO Pro lub dodatku Strona internetowa narzędziom możesz w prosty i wygodny sposób zbudować responsywny serwis internetowy, informujący zainteresowanych o organizowanym wydarzeniu.

Moduł Strona internetowa będący kompletnym systemem zarządzania treścią (CMS) pozwala na:
 • dodawanie dowolnej liczby podstron serwisu, które mogą bazować na różnorodnych szablonach,
 • automatyczną budowę nawigacji górnej (menu) i dolnej (stopka serwisu),
 • tworzenie i dodawanie paneli oraz banerów:
  a) panel tekstowy - kod HTML/JS,
  b) baner – plik graficzny z linkiem,
  c) nivo slider - popularna biblioteka jQuery umożliwiająca obsługę tzw. sliderów (rotujących się grafik),
 • tworzenie i edycję programu wydarzenia (widocznego na stronie internetowej),
 • wprowadzanie aktualności.
Serwis internetowy generowany z użyciem CONREGO wykorzystuje konstrukcję szablonów na bazie Boostrap 3.3. Idealnym przykładem możliwości dostępnego CMS jest właśnie oglądana przez Ciebie strona - powstała ona w całości przy użyciu aplikacji, którą możesz pobrać już dziś!
W tej sekcji modułu zarządzania treścią serwisu internetowego możesz w błyskawiczny sposób tworzyć podstrony serwisu i w łatwy sposób nimi zarządzać.

Pierwszy ekran prezentuje możliwość podglądu poszczególnych podstron. Na drugim ekranie widoczny jest edytor pojedynczej strony i jej opcje konfiguracyjne.
Za pomocą sekcji Panele i banery można stworzyć elementy uzupełniające podstrony Twojego serwisu internetowego. Panele i banery służą do wzbogacania treści dostępnych w ramach podstron serwisu internetowego wydarzenia. Dzięki ich zastosowaniu można także wprowadzić mnóstwo ciekawych funkcji takich jak: panele z zakładkami, liczniki czasu, mini-formularze kontaktowe, kalendarze, ilustracje i slidery (banery bazujące na rotowanych grafikach).

Na poniższych ekranach prezentujemy kolejno: ekran zarządzania listą paneli i banerów oraz stronę konfiguracji wybranego panelu.

Moduł Serwis internetowy udostępnia także wygodny edytor programu wydarzenia.

Poprzez edycję dostępnego tu formularza możemy wygenerować program konferencji z podziałem na sekcje (np. dni lub ścieżki tematyczne w przypadku wydarzeń jednodniowych). System umożliwia budowę agendy wydarzenia w układzie poziomym (tabele pod osobnymi zakładkami poziomymi) lub pionowym (zestaw tabel ułożonych w pionie) - w zależności od szablonu pliku, który generuje sekcję z programem.
W panelu edycji agendy możemy:
 • dodawać sekcje wraz z ich nagłówkami,
 • dodawać punkty programu przynależące do danej sekcji oraz definiować ich nazwę i opis,
 • określić godziny, w których odbędą się poszczególne punkty programu,
 • przypisać dodanych wcześniej Prelegentów do wybranych punktów programu,
 • zmienić stylistykę każdego wiersza z punktem programu lub go ukryć.
Funkcjonalność Serwisu internetowego umożliwia także publikację i zarządzanie aktualnościami w ramach struktury zbudowanej strony internetowej.

W domyślnej konfiguracji systemu przewidzieliśmy, iż aktualności prezentowane są w postaci listy dostępnej jako panel na stronie głównej serwisu internetowego (dla przykładu panel prezentuje skrócone wersje trzech ostatnio opublikowanych aktualności) oraz jako lista dostępna na dedykowanej podstronie (pełna lista aktualności).
W panelu edycji Aktualności mamy możliwość:
 • dodawania dowolnej liczby podstron serwisu, na łamach których publikowane będą aktualności (każdy wpis jest osobną podstroną),
 • określanie daty publikacji zamieszczonych treści,
 • wprowadzenia treści przewodniej dla każdej podstrony Aktualności (tzw. lead'a).

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję