CONREGO Light

497zł

+23% VAT

Przejdź do sklepu  

CONREGO Light to gotowy do instalacji na Twoim serwerze system rejestracji uczestników, który znacznie ułatwi organizację każdego wydarzenia. Wersja ta pozbawiona jest kilku modułów dostępnych w wersji Pro lub jako płatne dodatki dostępne w naszym sklepie.

Pobierz wersję Light i zyskaj najbardziej elastyczne rozwiązanie dla organizatorów wydarzeń w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dla kogo jest wersja CONREGO Light?

Wersja CONREGO Light została opracowana z myślą o organizatorach wydarzeń, którzy poszukują sprawnego i stabilnego narzędzia do rejestracji uczestników, generowania raportów z napływających zgłoszeń oraz wysyłki zaproszeń i mailingów do uczestników wydarzenia.

System w tej wersji spełni większość potrzeb organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń. Dowodem na to jest fakt, iż ponad 70% wszystkich wdrożeń realizowanych przez firmę CONREGO oparte jest o funkcjonalności dostępne w wersji Light!

Lista funkcji dostępnych w wersji Light

Statystyka

Rejestracja

Płatności

Komunikacja

Raporty

Użytkownicy

Konfiguracja systemu

Proces rejestracji uczestnika na wydarzenie

Dokumentacja

Kompletna dokumentacja zawiera odpowiedzi na wszelkie pytania związane z procesem instalacji, konfiguracji i wdrożenia aplikacji. Sekcja poświęcona technicznej stronie wykorzystania systemu jest stale rozbudowywana. Warto więc wracać do niej nawet, jeśli będziesz już wiedział/a dostatecznie dużo jako samodzielny wdrożeniowiec lub użytkownik CONREGO.

Bezpłatnie przetestuj CONREGO

Zarejestruj własne demo systemu CONREGO i korzystaj z aplikacji bezpłatnie przez 10 dni.

Pomoc techniczna

Wraz z zakupem licencji CONREGO otrzymujesz dostęp do wsparcie technicznego, które zapewniamy za pomocą trzech kanałów:

  • w sekcji Dokumentacja przygotowane są wątki dyskusji z użyciem Disqus,
  • na stronie Kontakt znajdziesz formularz, za pomocą którego możesz przesłać do nas swoje pytania,
  • wbudowany w system CONREGO mechanizm wsparcia technicznego.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję