Obsługa gości

Moduły aplikacji CONREGO w grupie Obsługa gości wspomagają pracę w trakcie wydarzenia. W grupie znajdziesz dwa moduły, dzięki którym powitasz uczestników i zweryfikujesz ich prawa dostępu do wybranych stref na terenie obiektu konferencyjnego. 

W sekcji Obsługa gości dostępne są moduły:
  • Recepcja - umożliwiający weryfikację danych i oznaczenie obecności przybyłych uczestników. Moduł ten jest dołączony do pakietu CONREGO Pro, lecz występuje także jako dodatek do CONREGO Light,
  • Kontrola dostępu - dodatek ten pozwala na weryfikację uprawnień uczestników na potrzeby kontroli wejść i/lub wyjść z wybranych stref na terenie obiektu konferencyjnego,
  • Listy obecności - panel umożliwia podgląd list obecności generowanych na podstawie odczytów w trakcie pracy modułu Kontrola dostępu.
Moduły powiązane są odpowiednimi panelami na karcie uczestnika (Śledzenie ścieżki uczestnika) oraz sekcji Statystyka (Recepcja). Weryfikację list obecności na podstawie pracy modułu Recepcja można realizować za pomocą podstawowego raportu dostępnego w sekcji Raporty > Uczestnicy.
Moduł Recepcja znacznie ułatwi pracę stanowisk recepcyjnych poprzez płynne przyjęcie i powitanie uczestników, a także uzyskanie pełnej informacji o przysługujących im prawach na podstawie danych, które wprowadzili oni podczas procesu rejestracji (lub danych wcześniej zaimportowanych do systemu).

Podstawowa funkcjonalność umożliwia:
  • manualne wyszukiwanie i odnotowanie obecność przybyłych uczestników,
  • dodawanie uczestników, którzy nie byli zarejestrowani przed rozpoczęciem wydarzenia,
  • edycję podstawowych danych osób, które przybyły na wydarzenie.
PRZYSPIESZ PRACĘ RECEPCJI STOSUJĄC KODY KRESKOWE LUB QR
Skorzystaj z modułu Generator PDF, który pozwoli Ci na wykorzystanie czytników kodów kreskowych lub QR podczas pracy recepcji. Wygenerowane na identyfikatorach lub wejściówkach kody można skanować za pomocą odpowiednich czytników i dzięki temu znacznie przyspieszyć pracę Recepcji. Zastosowanie modułu Generator PDF pozwala także na stworzenie szablonu identyfikatora, który będzie można drukować podczas wydarzenia.
Dodatkowy moduł Kontrola Dostępu umożliwia skanowanie kodów kreskowych lub QR z identyfikatorów celem weryfikacji praw dostępu uczestnika do wybranych stref w trakcie wydarzenia. Do wykorzystania modułu niezbędne jest zastosowanie zestawów sprzętowych w postaci laptopa/tabletu z czytnikiem kodów kreskowych/QR. Kontroluj objętość sal, weryfikuj prawa dostępu, sprawdzaj obecność na wykładach i warsztatach za pomocą łatwego w obsłudze panelu.
Moduł Listy obecności generuje raporty uczestników zapisanych i obecnych na wybranych wydarzeniach, do których dostęp weryfikujesz za pomocą modułu Kontrola Dostępu. Wszystkie raporty generowane są w formie tabelarycznej oraz możliwy jest ich eksport do plików XLS.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję