FAQ

Odpowiadamy na najczęściej zadawane przez organizatorów wydarzeń pytania dotyczące aplikacji przed jej zakupem.

Każda licencja ograniczona jest do jednej domeny (nie jest istotny adres IP, więc można w międzyczasie go zmienić). Jeśli więc realizujesz wdrożenie na wydarzenia odbywające się cykliczne i będzie ono funkcjonowało zawsze w ramach tej samej domeny to możesz z CONREGO w ten sposób korzystać bezterminowo. Jeśli jednak zamierzasz zmieniać domeny lub stosować subdomeny dla różnych wydarzeń to każda nowa instancja wymaga nowej licencji.

O tym jak dostosować CONREGO do obsługi wielu wydarzeń równolegle przeczytasz na naszym blogu: Obsługa wielu wydarzeń równolegle.
Oczywiście, skontaktuj się z nami w celu omówienia warunków realizacji zamówień na adres sales@conrego.com.
Instalacja jest etapem, na którym wymagane są podstawy obsługi MySQL i konfiguracji serwera. Typowe wdrożenie można jednak skonfigurować nie posiadając praktycznie żadnej wiedzy informatycznej poza podstawową obsługą przeglądarki, lecz wówczas Twoje możliwości dostosowania systemu do bardziej zaawansowanych wymagań zmaleją.
Zależnie od potrzeb możesz modyfikować niemal wszystkie pliki powłoki zewnętrznej (kod panelu administracyjnego jest zabezpieczony i jego modyfikacja jest zabroniona oraz stanowi naruszenie warunków licencji). Według hierarchii ważności przydatna może okazać się wiedza z zakresu:
- znajomość CSS (modyfikacja layoutu i kolorystyki, implementacja własnych szablonów).
- znajomość HTML,
- podstawowa znajomość Javascript (wymagany przy głębszej ingerencji w sposób działania formularzy),
- podstaw PHP (modyfikacja szablonów widoków),
- podstaw MySQL (głównie na potrzeby instalacji i ew. resetów bazy danych).
Jest taka możliwość, lecz warto się do tego właściwie przygotować. Otóż nie możesz użyć bezpośrednio tej samej domeny co istniejąca strona, ale nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć na tą okazję subdomenę. Załóżmy, że Twój serwis jest w domenie abcd.com - w takim przypadku sugerujemy utworzenie subdomeny rejestracja.abcd.com i instalację oraz przypisanie licencji do nowej subdomeny. Możliwości dostosowania CONREGO do szaty graficznej istniejącej strony są nieograniczone, więc uczestnicy będą przekonani, że poruszają się w ramach pojedynczego serwisu.
Nie, CONREGO nie ma takiej funkcjonalności i nie planujemy jej wdrażać.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję