Statystyka

CONREGO kumuluje wiele informacji o rejestrujących się uczestnikach. Analiza danych dostępnych w raportach generowanych przez aplikację bywa zwykle czasochłonna. Progres rejestracji i najważniejsze skutki działania systemu czytelnie obrazuje prosta statystyka.

Po zalogowaniu się do aplikacji ujrzysz ekran Twoje wydarzenie w liczbach. Dzięki siedmiu panelom, których kolejnością i widocznością możesz swobodnie manipulować, błyskawicznie uzyskasz podstawowe informacje na temat najważniejszych procesów zachodzących w trakcie działania systemu w tym:
  • przebiegu rejestracji w wybranych przedziałach czasu,
  • komentarzach dodanych przez administratorów do poszczególnych rejestracji,
  • aktualnej liczbie uczestników, którzy zostali odnotowani na stanowiskach recepcyjnych,
  • ilości rejestracji wg przypisanych rodzajów uczestnictwa,
  • ilości rejestracji wg statusów zgłoszeń,
  • liczbie uczestników, którzy zapisali się na poszczególne wydarzenia w agendzie,
  • liczbie rezerwacji i wolnych miejsc w hotelach, jeśli w ramach procesu rejestracji udostępniona została rezerwacja noclegów.
Panel ten w prosty sposób przedstawia rozkład wszystkich rejestracji (również tych niezakończonych) w wybranym przedziale czasu.
W tym panelu znajdziesz komentarze dodane do poszczególnych rejestracji. Przydatny szczególnie wtedy, gdy chcesz szybko uzyskać informację o najważniejszych zmianach wprowadzonych przez administratorów aplikacji i błyskawicznie przejść do karty komentowanej rejestracji.
Panel pozwalający monitorować aktualną liczbę osób, których obecność została odnotowana na jednym z punktów recepcyjnych w trakcie konferencji.
W tym panelu możesz sprawdzić aktualną liczbę zarejestrowanych uczestników wydarzenia, z podziałem na (wcześniej skonfigurowane) rodzaje uczestnictwa.
Panel informuje o aktualnym stanie rejestracji z podziałem na statusy (rozpoczęta, zakończona, nieopłacona, opłacona, porzucona, anulowana, oczekująca, zaimportowana).
Panel pokazuje liczbę osób zarejestrowanych na poszczególne wydarzenia lub punkty programu w drugim kroku rejestracji - tzw. agendzie.
Panel pozwala na szybki podgląd liczby osób, które zarezerwowały dostępne na trzecim etapie procesu rejestracji pokoje hotelowe we wprowadzonych do systemu obiektach noclegowych.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję