Komunikacja

Moduł Komunikacji służy do redagowania i wysyłki indywidualnej oraz masowej różnego typu wiadomości e-mail (zaproszeń, przypomnień, wejściówek).

Dostępna funkcjonalność umożliwia przygotowanie szablonu i treści Twojego mailingu. Zastosowana popularna biblioteka TinyMCE pozwala na edycję kodu wiadomości - łącznie z nagłówkami HTML oraz CSS, dzięki czemu możliwe jest tworzenie responsywnych szablonów wiadomości. 

Dzięki zastosowaniu harmonogramu zadań serwera (CRON), wysyłka dużej liczby wiadomości jest kolejkowana i podawana do wysyłki w ustalonych odstępach czasu. Komunikacja z uczestnikami jest jednym z modułów wykorzystujących autorski system tworzenia grup rejestracji. Mailingi z systemu CONREGO mogą być wysyłane na adresy e-mail osób, które zgłosiły swoje uczestnictwo w wydarzeniu lub zostały zaimportowane do systemu na bazie danych z plików XLS. Ta druga opcja dotyczy sytuacji, w których potrzebne Ci będzie narzędzie umożliwiające wysyłkę zaproszeń elektronicznych z unikalnymi linkami prowadzącymi do formularza rejestracyjnego wstępnie uzupełnionego danymi osób, które pragniesz zaprosić do uczestnictwa.

Dzięki wbudowanym w CONREGO funkcjom możesz znacznie zmniejszyć ryzyko klasyfikacji wysyłanych przez Ciebie mailingów na serwerach odbiorców jako SPAM. Za zaawansowaną konfigurację odpowiada powiązana z modułem Komunikacji sekcja Konfiguracja e-mail, mailingu i CRON.

Za pomocą dostępnych w module Komunikacja funkcji możesz w łatwy sposób:
  • przygotować szablon mailingu lub zaproszenia elektronicznego zawierającego tagi generujące unikalne linki (prowadzące do zaimportowanych za pomocą sekcji Raporty -> Uczestnicy rejestracji).
  • dodawać do wiadomości e-mail załączniki w postaci plików wysłanych z dysku komputera,
  • dodawać do wiadomości e-mail załączniki generowane w locie w oparciu o działanie modułu Generator PDF,
  • personalizować treść mailingu posługując się tagami rejestracji,
  • tworzyć wiadomości e-mail, w których treści osadzony zostanie kod QR identyfikujący uczestnika podczas recepcji obsługiwanej za pomocą modułu Recepcja,
  • zapisywać szablony przygotowanych wiadomości do późniejszej wysyłki,
  • wysyłać wiadomości e-mail do zapisanych grup uczestników lub na pojedyncze adresy e-mail,

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję