Blog ekspertów CONREGO

Case study: RhinoForum 2016

15
Grudzień
2016

W dzisiejszym artykule opowiemy Wam o wydarzeniu organizowanym przez „Rynologię Polską”. To stowarzyszenie, które wspieramy od lat – nasza współpraca trwa nieprzerwanie od marca 2012 roku.

Case study: XXIV Międzynarodowy Kongres PSLWMZ

24
Listopad
2016

Było profesjonalnie, efektownie i wymagająco. Naprawdę wiele się działo! Kiedy? Na XXIV Międzynarodowym Kongresie Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ. Innymi słowy, system CONREGO obsłużył wydarzenie z długą historią i mnóstwem gości.

Case study: VII Konferencja ABSL

07
Wrzesień
2016

VII Konferencja ABSL, Katowice 2016. Ogromny event na skalę międzynarodową, blisko tysiąc uczestników, wielkie oczekiwania. Jak poradziliśmy sobie z obsługą tego wydarzenia?

Gala Osobowości Roku 2015 MICE Poland z CONREGO Light

03
Marzec
2016

Na potrzeby Gali Osobowość Roku 2015 organizowanej przez MICE Poland wykorzystaliśmy CONREGO Light z dodatkiem Generator PDF oraz Recepcja.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję