Ankiety

Moduł Ankiety służy do przyjmowania i odpowiedniego procesowania zgłoszeń w postaci: ankiet ewaluacyjnych, prac konkursowych, prac naukowych i abstraktów.

Wbudowane funkcjonalności pozwalają na zaawansowaną konfigurację formularza ankietowego oraz automatyczną komunikację aplikacji z autorami nadesłanych ankiet oraz recenzentami / moderatorami przyjmującymi nadesłane ankiety do ewaluacji i dalszego procesowania.

W panelu Konfiguracja formularza ankiety znajdziesz szereg funkcji umożliwiających edycję etykiet i opisów pól (wraz z tłumaczeniami), ich podział na sekcje oraz sortowanie.

Podziękowanie umożliwia wygodną edycję podstrony, która pojawia się zaraz po wysyłce ankiety. W treści podziękowania edytowanej w panelu Edycja treści komunikatu, poza przydatnymi dla zgłaszającego ankietę informacjami dodajemy zwykle jej podsumowanie. Jest to łatwe dzięki tagom odwołującym się do pól formularza. W zależności od potrzeb, możesz dowolnie dostosować wygląd strony dla tego etapu.

Moduł Ankiety umożliwia edycję i wysyłkę różnych typów wiadomości e-mail wysyłanych przez system w zależności od etapu procesowania ankiety:

  • Mail: do autora - w tej sekcji edytujemy treść wiadomości dostarczanej do zgłaszającego ankietę po jej wysyłce.
  • Mail: do moderatora - sekcja służy do edycji wiadomości wysyłanej do moderatorów / recenzentów ankiet, z informacją o pojawieniu się w systemie nowej ankiety do moderacji. Moderatorów możemy dodawać w sekcji Ankiety - Moderatorzy.
  • Mail: kwalifikacja - mail do autora ankiety, informujący o kwalifikacji, wysyłany automatycznie w przypadku zaakceptowania ankiety przez administratora aplikacji.
  • Mail: dyskwalifikacja - mail do autora ankiety, informujący o dyskwalifikacji, wysyłany automatycznie w przypadku, gdy administrator odrzuci ankietę.

Sekcja Moderatorzy umożliwia tworzenie kont moderatorów lub recenzentów oraz przypisanie im uprawnień dostępu do ankiet dla poszczególnych kategorii. Dzięki przypisaniu osoby do kategorii wyznaczeni moderatorzy mogą recenzować ankiety spełniające określone kryteria wynikające np. z ich specjalizacji. Opcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku konferencji naukowych, gdzie w ramach modułu Ankiety planujesz przyjmować prace naukowe przypisane do różnych tematów. Dzięki kategoryzacji łatwiej będzie recenzentom oceniać prace, których tematykę rozumieją a administratorowi zarządzać napływającymi zgłoszeniami.

Sekcja Kategorie umożliwia tworzenie kategorii tematycznych, do których autorzy ankiet będą mogli przypisać swoje zgłoszenia. Podział ankiet na kategorie umożliwia podział recenzentów lub moderatorów na grupy związane z przygotowanymi kategoriami (np. specjalistów w określonej dziedzinie). Opcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku konferencji naukowych, gdzie w ramach modułu Ankiety planujesz przyjmować prace naukowe przypisane do różnych tematów. Dzięki kategoryzacji łatwiej będzie recenzentom oceniać prace, których tematykę rozumieją, a administratorowi zarządzać napływającymi zgłoszeniami.

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję