Blog

23 Maj 2016

Nowa wersja CONREGO: 4.20

Z przyjemnością i dumą informujemy, że zakończyliśmy prace nad nową wersja aplikacji CONREGO. Wprowadzone zmiany i ich ilość, są na tyle istotne, że nową edycję oznaczyliśmy jako 4.20.

1. Zdalna pomoc - do interfejsu aplikacji został dodany nowy moduł, który umożliwia:

  • włączenie praw dostępu do panelu administracyjnego wdrożenia dla osób z zespołu CONREGO (nie musisz już tworzyć dla nas osobnego konta użytkownika, po prostu włączasz lub blokujesz nasz dostęp wedle potrzeb),
  • wysyłanie i archiwizację zgłoszeń (tzw. ticketów) do zespołu pomocy technicznej CONREGO bez użycia e-maila,
  • dostęp do logów aplikacji generowanych w katalogu /application/logs.

2. W sekcjach odpowiedzialnych za przygotowanie wiadomości z potwierdzeniem rejestracji i potwierdzeniem transakcji dodano funkcję umożliwiająca włączenie / wyłączenie wysyłki faktur pro forma i VAT. Funkcja ta dostępna jest od teraz także w sekcji Płatności > Konfiguracja dokumentów.

3. Zawartość sekcji Konfiguracja płatności > Konfiguracja systemu dostępną w starszych wersjach systemu przeniesiono do sekcji Płatności > Metody płatności.

4. W sekcji Płatności > Konfiguracja dokumentów dodano nową funkcję edycji danych nabywcy na fakturze.

5. W sekcji Raporty > Ankiety dodano nowe funkcje:

  • przycisk umożliwiający tworzenie grup na podstawie listy widocznych ankiet,
  • przycisk umożliwiający wyszukiwanie duplikatów zgłoszeń na podstawie adresów e-mail autorów,
  • akcje masowe umożliwiające zmianę statusów i usuwanie ankiet.

6. W wielu interfejsach modułu Konfiguracja systemu funkcjonalności zostały przemieszczone pomiędzy sekcjami lub została zmieniona ich kolejność (celem zwiększenia ergonomii i logiki konfiguracji).

7. Przygotowana została zupełnie nowa wersja dokumentacji aplikacji CONREGO. Stworzyliśmy między innymi, mechanizm automatycznego generowania interaktywnych widoków interfejsów (w oparciu o osadzone na stronach dokumentacji elementy IFRAME) z aktualnej wersji aplikacji. W efekcie tej zmiany nie posługujemy się już zrzutami ekranów tylko prezentujemy interfejs na „żywych” kawałkach aplikacji, dzięki czemu w wielu wypadkach można sprawdzić ich działanie. Przy okazji zmodyfikowaliśmy nazwy wielu sekcji i funkcji, by ułatwić poruszanie się po aplikacji nowym użytkownikom.

8. Usunęliśmy zbędne funkcje takie jak sekcja Raporty > Wiadomości, które były jedynie powieleniem funkcjonalności dostępnych w sekcjach bezpośrednio powiązanych funkcjonalnie i tematycznie.

9. Usunięte zostały wszystkie błędy aplikacji zgłaszane przez użytkowników w okresie marzec-maj 2016. Bardzo dziękujemy Wam za pomoc w doskonaleniu aplikacji CONREGO!


Adam Możejko

 

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję