Blog

24 Marzec 2016

Nowa wersja CONREGO: 4.15

Najnowsza wersja CONREGO wprowadza szereg zmian, które znacznie ułatwią korzystanie z aplikacji. Dodaliśmy w tej wersji także integrację z kolejnymi platformami płatności online (Przelewy24 i PayLane).


1. 
W niektórych modułach panelu administracyjnego pojawił się dodatkowy przycisk, który umożliwia otwarcie w nowej karcie zaawansowanej konfiguracji bezpośrednio powiązanej z danym modułem. Na przykład pracując w sekcji Rejestracja > Etap I: Formularz klikając pomarańczowy przycisk z ikoną koła zębatego można w nowej karcie otworzyć sekcję Konfiguracja systemu > Formularz rejestracyjny.

Ujednolicone tagi korespondencji seryjnej w systemie rejestracji CONREGO Light/Pro

2. Nowa wersja CONREGO wprowadza zmianę sposobu wyświetlania paneli w poszczególnych modułach aplikacji. Od tej chwili tylko jeden z paneli dostępnych w ramach danej sekcji może być otwarty (rozwinięty), podczas gdy reszta pozostaje zamknięta. W przypadku wprowadzenia zmian w danym panelu i próbie przejścia na inny panel system zapyta Cię czy powinien zapisać zmiany wprowadzone do tej pory w panelu, który zostanie zamknięty. Modyfikacja miała na celu zapobieganie przypadkom użycia przycisku zapisującego przypisanego do innego panelu lub wprowadzenia zmian w kilku panelach na raz i próbom zapisania zmian tylko w jednym z nich.

Zmiana uprawnień użytkowników w systemie rejestracji CONREGO Light/Pro


3. Kolejną zmianą jest sposób definiowania widoczności pól lub sekcji formularza rejestracyjnego dla rodzajów uczestnictwa. Wcześniej lista rodzajów uczestnictwa pojawiała się w rozwijanym panelu pod przyciskiem z ikoną oka. Zdecydowaliśmy, że osobno okno będzie wygodniejsze, szczególnie w przypadku długich list. Takie samo rozwiązanie zostało zastosowane również w innych modułach, gdzie wcześniej dokonywano wyborów według starego sposobu (np. wybór punktów agendy dla kodów rabatowych w module Płatności > Kody rabatowe).Dodatkowo wprowadzona została integracja z platformami płatności online PayLane i Przelewy24. CONREGO możesz już więc integrować z sześcioma niezależnymi platformami płatności. W kolejnej wersji CONREGO planujemy przebudować system zarządzania treścią serwisu internetowego, który oferowany jest w wersji CONREGO Pro lub jako dodatek do CONREGO Light.


Adam Możejko

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję