Blog

03 Luty 2016

Nowa wersja CONREGO: 4.14

W dniu dzisiejszym została opublikowana nowa wersja systemu CONREGO 4.14. Do aplikacji wprowadziliśmy szereg zmian funkcjonalnych oraz zupełnie nowe moduły: Ankiety i Generator PDF oraz obsługa płatności za pomocą kryptowaluty Bitcoin!

1. W nowej wersji została dodana funkcja umożliwiająca wysyłanie za pomocą modułu Komunikacja mailingów do adresów nie powiązanych z rejestracjami.

2. Nowa funkcjonalność w panelu administracyjnym - Sklep CONREGO. Umożliwia zakup interesujących Cię dodatków do Twojej licencji CONREGO. Nie musisz jeszcze raz podawać swoich danych, gdyż pola automatycznie uzupełnią się danymi podanymi przy zakupie licencji.

3.
Nowy moduł: Ankiety. Umożliwia on wysyłkę prac naukowych, abstraktów, zgłoszeń konkursowych i ankiet do weryfikacji lub oceny przez moderatorów. Moduł Ankiety jest płatnym dodatkiem do systemu, który możesz zakupić w naszym sklepie wraz z dowolną licencją Light lub Pro. 

4.
Nowy moduł: Generator PDF. Pozwala on na stworzenie szablonu wejściówki, zaproszenia, certyfikatu, biletu i wielu innych dokumentów PDF oraz dołączenie ich do wiadomości wysyłanych przez system. Wszystko odbywa się za pomocą wizualnego edytora i kilku kliknięć myszką! Moduł Generator PDF jest płatnym dodatkiem do systemu, który możesz zakupić w naszym sklepie wraz z dowolną licencją Light lub Pro. 

5.
Rozbudowano panel konfiguracyjny: Opcje płatności. Za pomocą łatwego w użyciu formularza możesz już dziś zintegrować system rejestracji z platformami płatniczymi: PayU, FirstData, eCard oraz przyjmować rozliczenia w kryptowalucie Bitcoin. System CONREGO jako jedyny w Polsce  system do obsługi rejestracji wspiera płatności w kryptowalucie Bitcoin - wprowadzenie takiej opcji płatności pozwoli uniknąć wysokich prowizji z tytułu przewalutowywania i pokaże uczestnikom Twojego wydarzenia, że idziesz z duchem czasu.

Wszystkim Klientom i użytkownikom bezpłatnej wersji testowej dziękujemy za zgłoszone uwagi i sugestie. To dzięki Waszej pracy zarządzanie uczestnikami z systemem CONREGO jest coraz łatwiejsze!

Krzysztof Jagoda

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję