Blog

30 Listopad 2015

Nowa wersja CONREGO: 4.13

Nasza aplikacja jest rozwijana bez przerwy. Od dziś w sprzedaży dostępna jest najnowsza wersja 4.13 uzbrojona w zupełnie nowy moduł oraz nową funkcję, która pomoże zarówno początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom systemu.

1. W sekcji "Konfiguracja systemu > Edytor kodu aplikacji" dodaliśmy moduł Edytora kodu aplikacji. Pozwala on na swobodną modyfikację wszystkich plików front-endu wdrożenia, bez konieczności korzystania z innych narzędzi (agentów FTP i stacjonarnych edytorów kodu). W tym module zapis zmian w kodzie można dokonać tradycyjnym skrótem klawiszowym "Ctrl + S".


Ujednolicone tagi korespondencji seryjnej w systemie rejestracji CONREGO Light/Pro

2. Dla wygody użytkowników dodaliśmy w przypadku większości modułów nową funkcję. Na pasku z nazwą danego modułu, pojawiły się pomarańczowe przyciski. Pozwalają one na otwarcie w nowej karcie przeglądarki stron zawierających Samouczki video oraz Dokumentację opisujących dany moduł, którego aktualnie używasz. 

Zmiana uprawnień użytkowników w systemie rejestracji CONREGO Light/Pro
Co sądzisz o wprowadzonych zmianach?

Adam Możejko

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję