Blog

30 Październik 2015

Nowa wersja CONREGO: 4.12

Wraz z kolejną wersją aplikacji CONREGO wprowadziliśmy zmiany poprawiające komfort korzystania z systemu oraz zupełnie nowy moduł.

1. Ujednolicenie, zmiana wyglądu tagów korespondencji seryjnej oraz dodanie tagów korespondencji seryjnej do sekcji "Komunikacja > Wysyłka wiadomości". Tagi korespondencji seryjnej zostały podzielone na rozwijalne listy co ułatwia znalezienie porządanego taga.


Ujednolicone tagi korespondencji seryjnej w systemie rejestracji CONREGO Light/Pro

2. Zmieniona została również edycja uprawnień użytkowników w sekcji Użytkownicy > Użytkownicy i uprawnienia. Tak jak w przypadku tagów korespondencji seryjnej, upranienia zostały podzielone na rozwijane sekcje.

Zmiana uprawnień użytkowników w systemie rejestracji CONREGO Light/Pro


3. Trzecia aktualizacja to dodanie do systemu nowej sekcji Konfiguracja systemu > Blokada serwisu. Sekcja ta umożliwia zablokowanie całego wdrożenia, którego treści pojawią się dopiero po wpisaniu odpowiedniego loginu i hasła. Dzięki temu organizatorzy wydarzeń mogą uruchamiać serwisy widoczne tylko dla osób, które otrzymają do nich dane dostępowe.

Blokada serwisu systemu rejestracji uczestników CONREGO Light/Pro

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany zwiększą komfort pracy z CONREGO i przypadną do gustu wszystkim użytkownikom.

Adam Możejko

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję