Blog

02 Wrzesień 2015

Nowa wersja CONREGO: 4.11

Niedawno uruchomiliśmy sprzedaż wersji Light i Pro aplikacji CONREGO, a już dziś wydajemy pierwszą aktualizację, która dodaje trzy zupełnie nowe funkcje do naszego systemu rejestracji uczestników.

1. Detekcja czy przeglądarka uczestnika nie blokuje wykonywania skryptów Javascript. Zapobiegnie to generowaniu skorumpowanych lub błędnych rejestracji z pominięciem warunków nakładanych na przykład na różne rodzaje uczestnictwa.

2. Drugą istotną aktualizacją jest możliwość wyszukiwania duplikatów rejestracji za pomocą jednego przycisku w sekcji Raporty -> Uczestnicy

Wyszukiwanie duplikatów rejestracji uczestników w systemie rejestracji CONREGO Light/Pro


3. Trzecia aktualizacja wprowadza do systemu możliwość załączania plików do wysyłanych z systemu mailingów. Przygotowany mechanizm uploadu plików umożliwia dołączanie do mailingu plików, które do tej pory linkowane były z serwera danego wdrożenia.

Wysyłka załączników w mailingach dystrybuowanych z systemu rejestracji uczestników CONREGO Light/Pro

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany zwiększą komfort pracy z CONREGO i przypadną do gustu wszystkim użytkownikom.

Tomasz Chrościechowski

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem gromadzenia danych o użytkownikach w celach marketingowych i obsługi procesów związanych z realizacją zamówień. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję